Дитяче взуття оптом в Україні

Шановні партнери!

Для придбання товарів оптом звертайтеся у відділ оптових продажів.

ТОВ «ТД ОЛВІ» спеціалізується на оптовій торгівлі ортопедичними подушками, ортопедичним взуттям для дітей і дорослих. Наш інтернет-магазин містить різноманітний асортимент товарів доступних для купівлі в роздріб і оптом. Якщо Ви оптовий покупець, то для зручності й оперативного обслуговування Вам необхідно зв'язатися з нами по телефону +38(097) 711-55-88 або заповнити спеціальну форму на сторінці "Контакти".

Ми пропонуємо Вам великий асортименти ортопедичного взуття оптом від виробника. Підприємство є прямим постачальником продукції брендів взуття «4Rest Orto», «Ортекс», «Теллус», ортопедичних подушок, а також іншої ортопедичної продукції. Про переваги наших ортопедичних подушок можна прочитати тут.

Ми гарантуємо краще співвідношення ціни та якості наших продуктів. Наші ортопедичні подушки, представлені на сайті українського виробництва. У відмінності від китайської, турецької, російської або європейської продукції нам не потрібно везти наш товар через кордон, що дозволяє зробити ціну конкурентоспроможною.

Ми перебуваємо в м.Одеса, але здійснюємо доставку дитячого взуття та інших товарів в усі регіони України. Для того, щоб купити взуття оптом в Україні досить подзвонити по зазначеному номеру телефону: +38(097) 711-55-88 (опт). А для замовлення взуття за межі України зв'яжіться з нашим менеджером за допомогою електронної пошти або скайпу. Ми працюємо з понеділка по п'ятницю.

Доставка дитячого взуття та іншої продукції здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта» на найближче відділення до Вашого будинку.

Ми завжди раді співробітництву з Вами!