Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Нд 9.00-19.00


Про нас

ТОВ «ТД Олві» була заснована в 2009 році. Більше 10 років ми займаємося оптовою та роздрібною торгівлею ортопедичними товарами.

За роки взаємодії наш колектив згуртувався і став командою прихильних своїй роботі людей. Наша команда - наш головний актив!

Ми виточуємо майстерність у виробництві власних брендів і здобули міцну дружбу з постійними покупцями і партнерами.

Ми ідеально знаємо продукцію, яку продаємо, активно використовуємо її самі, тому покупець завжди може розраховувати на кваліфіковану консультацію і допомогу у виборі.

Завдання компанії і кожного її співробітника - поліпшення якості життя наших клієнтів.

Ми завжди йдемо вперед. Розвиток та інновації з думкою про клієнтів - наша запорука успішної роботи на ринку ортопедичних товарів.

  • Ортопедичне взуття має бути зручним. Без компромісів. Це наша філософія.

    Зручність, комфорт при носінні, доведена ефективність профілактики і лікування деформацій стоп - основні переваги, які роблять наше взуття улюбленим для дітей та їх батьків. Виготовляється в Туреччині з натуральної шкіри.

  • Ми робимо зручні ортопедичні подушки. Для дорослих і дітей, для вагітних, для водіїв, для сну, під спину, шию, для сидіння. З різними наповнювачами, різних форм і призначень. Кожну з подушок ми випробували, і докладно описали результат в картці товару на цьому сайті.

  • Ортопедичні килимки використовують для профілактики і лікування деформацій стоп (плоскостопість, варусна або вальгусна постановка).

    Килимки "Ortek" стануть для стоп природним навантаженням, яке так необхідне в сучасному світі рівних поверхонь. А щоб діти займалися, ми зняли на відео комплекс вправ, а також зробили набори килимків з цікавою грою в комплекті.

Про насПро насПро нас