Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Ортопедична подушка: кольорові сни вбудовані за замовчуванням :)

Переглядів: 2220

Буває, що потрібно купити щось необхідне, однак відтягуєш щасливий момент придбання, оскільки процес вибору цієї потрібної речі для вас вельми обтяжливий. І в плані витрати часу, і в плані мук вибору. При цьому вибір слід зробити абсолютно самостійно, оскільки користуватися цим предметом виключно вам, та ще й кожен день. Вірніше, ніч;) Тому що мова йде про подушки для сну.

Загалом, коли спати на звичній, але «втомленій» подушці вже зовсім не сила, тому що весь її внутрішній світ перетворився в суцільний клубок ваших нервів, коли набридло прокидатися з відчуттям, що всю ніч не покладав рук на золотих копальнях, збираєш волю в кулак і вирушаєш купувати ортопедичну подушку.

Ідеш і вже з тугою уявляєш довгу і нудну розмову з консультантом. Адже виявляється, для того, щоб вибрати і купити ортопедичну подушку для сну, мало просто прийти в магазин і тицьнути пальцем на першу-ліпшу модель. Ні-і-і ... Спочатку у вас відбудеться захоплюючий діалог, логічним завершенням якого і стане успішний вибір єдино вірної позиції з усього колосального асортименту.

Ортопедична подушка: кольорові сни вбудовані за замовчуванням :) Фото 1

Насамперед консультант введе вас в «матчастину». Подушки з високим валиком - для широкоплечих людей, з нижчим - відповідно, для тих, з ким природа не була такою щедрою. Гіпоалергенний наповнювач гарантує, що ви не будете чхати і задихатися уві сні. Якщо подушка заповнена інноваційним матеріалом memory foam - вона підлаштується під вашу вагу і під впливом температури вашого тіла відтворить індивідуальну ергономічну форму для вашої голови. Шия при цьому прийме правильне положення, і шийний відділ хребта не буде ні прогинатися, ні підійматися над лінією хребта, зайнявши єдину з ним площину.

Потім відбудеться детальний розбір ваших уподобань, щоб методом виключення обчислити, яка конкретно подушка з цієї множини - ваша. Ви відповідаєте на питання про бажаний рівень м'якості подушки і її передбачувану висоту, про вашу улюблену позу уві сні, про те, наскільки інтенсивно ви перевертаєтеся, як високо ви укладаєтеся на подушку і т.д. Розглядаючи і мацаючи незліченну кількість моделей, ви намагаєтеся подумки підігнати майбутню подушку під свої параметри. Виглядає це приблизно так. Стоїть людина і бубонить, відчужено перебираючи зразки подушок:

- Плечі у мене широкі - ну так - тоді з валиком ... Ні, не такі широкі. Без валика, загалом. Сплю на животі - тоді ось цю, більш пласку. А коли на боці - тоді вище. Подушка повинна бути м'яка. Але іноді хочеться, щоб вона була більш жорстка. Що ж таке, мені, виходить, для кожного випадку потрібна окрема подушка!

Ортопедична подушка: кольорові сни вбудовані за замовчуванням :) Фото 2

Ортопедична подушка: кольорові сни вбудовані за замовчуванням :) Фото 3

Погодьтеся - дуже втомлює! І тут ви починаєте фантазувати, щоб не так нудно було уявляти, як зовсім скоро доведеться разом з професійним консультантом вибирати подушку.

«Напевно скоро купувати ось такі приналежності стане куди простіше! Наприклад, так. Приходиш в магазин, а там при вході встановлено сенсорний екран. І мікрофон збоку. Кажеш в нього: «Вибрати зручну правильну подушку!» Потім, згадавши якісь відгомони того, що читав і чув до розвитку технологій, виправляєшся: «Купити комфортну ортопедичну подушку!» І все. З екрану виривається плоский зелений промінь, сканує тебе від верхівки аж до самого пупка дрібною цифровою сіточкою, оцінює твої фізичні параметри, залазить в мозок і риється в пам'яті, обчислюючи твої найзручніші пози під час сну, фази сну, переваги, що стосуються м'якості/жорсткості подушки, а секунд через п'ять звідкись зі стелі опускається та сама ваша подушка. Чи ні, - мрієте ви далі. Припустимо, ночую я не вдома. І не спиться знову J І подушка зовсім не така, як я звик... Натискаєш кнопку десь на подушкіному куточку і командуєш: «Хочу подушку, щоб розвантажити м'язи шийного хребетного відділу». І - р-р-раз! - під головою щось беззвучно завібрувало і через мить незручна подушка перетворюється на ідеальну, нібито для вас і створену.

Тут вже зовсім розфантазувавшися, ви практично явно бачите, як на будь-якому спальному місці, якому випала честь дати притулок вам цієї ночі, - хоч в туристичному наметі! - буквально з нічого, просто натисненням кнопки виникає цей жаданий предмет постільної приналежності, і ви впевнені на 120%, що саме такий вам і потрібен J

На півдорозі ви розумієте, що не хочете спілкуватися з продавцем подушок, зупиняєтеся і вирішуєте купити подушку в інтернет-магазині. Але це виявляється теж завданням не з легких, і мало не ще складніше. Онлайн-консультант закидає вас посиланнями, ви порівнюєте, подумки приміряєте моделі до себе, прикидаєте, чи відповідає ціна заявленій якості і чи будуть виправдані очікування.

Перебираючи віртуальну вітрину, ви встигаєте подумати, що добре б «клікнути» на «купити» на сайті, з гаджета так само вилізе плоска зелена сіточка, сканує вас і ви не встигнете озирнутися, як на вашому улюбленому ліжку подушка вже починає сеанс сьогоднішніх снів. Не кольорових, звичайно, але все одно це вже дещо ...

Звичайно, в кінці кінців подушку ви все-таки купили старим звичаєм - пішли в магазин, поспілкувалися із співробітником і банально вирушили додому з упакованою подушкою під пахвою.

«І все ж таки технології майбутнього - не за горами, - думаєте ви, засинаючи на новій подушці. Голова провалюється в м'яку пружну поверхню рівно на стільки, щоб шия прийняла своє фізіологічне положення. - Коли-небудь ми навчимося матеріалізувати подушку взагалі з нічого, просто подумавши про неї в потрібний момент. А кольорові сни будуть вбудовані в цю подушку за замовчуванням! » *** На цьому наша фантастична історія не закінчується. Жарти жартами, а вибрати ортопедичну подушку ось так відразу дійсно непросто. Однак ми дещо придумали. Спеціально для наших покупців. Свіже, інноваційне, неординарне рішення. І до того ж з області фантастики. Заінтриговані? А ось про це - наступного разу. Не перемикайтеся :)

Далі буде

Ортопедична подушка: кольорові сни вбудовані за замовчуванням :)Ортопедична подушка: кольорові сни вбудовані за замовчуванням :)

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Що таке гіперпронація стопи?
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни919

  Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

  Як вибрати ортопедичну подушку
  Як вибрати ортопедичну подушку1378

  Як правильно вибрати зручну ортопедичну подушку для сну?

  Читати всі статті