Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Весела зима в зимових черевиках 4Rest-Orto

Переглядів: 1218

Весела зима в зимових черевиках 4Rest-Orto Фото 1

... Попереду зима. Вона настане, як завжди, несподівано, аж ніяк не строго за календарем. У якийсь пізній вечір посипле з неба срібний ажур сніжинок, які будуть так чудово іскритися у ліхтарному світлі крихітними чарівними зірками. Засинаючи, дівчата і хлопці почнуть мріяти про наступний день. Як вдягнуть вони свої куртки, у яких можуть безбоязно валятися в снігу. Як завтра візьмуть санки або льодянки. Як взують нові зимові черевики ...

А мама буде милуватися з іншої кімнати падаючим снігом і з радістю думати про те, що, на відміну від зими, яка прийшла без попередження пізньої осені, вона підготувалася і дуже вчасно відправилася купити зимові черевики дітям. Доньці бузкові, з профілактикою плоскостопості, а синові руді, спеціальні ортопедичні, тому що у нього вальгусна постановка стоп ...

Відомо, що чим більш грандіозні можливості вибору, тим складніше цей самий вибір зробити. Ось так вирушаєш купити дитяче взуття, і просто очі розбігаються. Продавці багатообіцяюче розповідають про чи не чарівні властивості черевиків і чобіт, розхвалюючи їх з усіх боків. Мовляв, і супінатор є. "І дивіться які вони супер- жорсткі, саме це важливо в ортопедії", - повторюють вони вже усталені стереотипи. І ціна на той же взагалі не кусається ... І як тут вибрати?

Перш за все, необхідно розуміти, які саме зимові черевики потрібні: для повсякденного носіння або строго під шкільну форму; яка зима в регіоні носіння взуття - холодна і сніжна, або ж здебільшого "сльотава". Поняття «правильне взуття» не поширюється тільки на коригуючі моделі, у будь-якому взутті обов'язково повинні бути дотримані конкретні параметри.

Ортопедичне взуття повинно бути виконане з дотриманням усіх вимог, які висуваються до якісного взуття. Однак додатково спеціальне взуття володіє ще рядом характеристик, які спрямовані на виправлення певного діагнозу, виставленого лікарем-ортопедом. Власне, фахівець і дасть конкретні інструкції для покупки ортопедичного взуття, яке ви будете купувати, орієнтуючись не тільки на стильний зовнішній вигляд і ціну, але і на індивідуальне призначення.

Конструкції багатьох моделей 4Rest-Orto розроблені як для повсякденного носіння з метою профілактики, так для виправлень деформацій. І всі вони без винятку не тільки відповідають вимогам, виставленим відповідно до конкретного призначенням, але і є якісними, правильними з точки зору ортопедії і, крім того, естетично привабливими.

Які ж якості такі важливі для правильного зимового взуття?

Звичайно ж, важливо, щоб взуття було тепле. Зима в кінці кінців. Однак тут потрібно враховувати активність вашої дитини. І в залежності від цього вибирати утеплювач - натуральна шерсть, або фліс, або комбінований текстиль - і товщину його шару. Тому що, якщо взуття, наприклад, буде дуже тепле, ніжка спітніє і тоді гріш ціна усім вашим намаганням.

Або буває, вибираєш черевики - і здається, що зовсім вони не теплі. Тонкі навіть на дотик. Однак беріть до уваги розвиток технічного прогресу у плані інноваційних матеріалів. Тонкий шар правильних матеріалів створить оптимальну температуру у взутті, та ще й зайву вологу відведе. Наприклад, популярні термочеревики 4Rest-Orto - ідеальне взуття для прогулянок: легке, тепле, зручне.

Весела зима в зимових черевиках 4Rest-Orto Фото 2

Крім того, потрібно враховувати, які шкарпетки вдіти під черевиками, адже в залежності від їх щільності можна управляти теплотою моделі, регулювати її. А ось під «терміки» бажано надягати спеціальні термошкарпетки, щоб інновації працювали у два рази інтенсивніше: синергія правильних матеріалів дасть потрібний ефект, і ногам буде тепло рівно на стільки, на скільки це є необхідним і достатнім.

До речі про зручність. Згадайте ортопедичне взуття зразка, скажімо, 2000-го року. Жорстке, негнучке, зроблене за принципом «чим жорсткіше, тим краще». Тоді вважалося, що добре зафіксована в черевику нога таким чином краще справляється з тією ж плоскостопістю. Однак часи змінюються і з'ясовуються нові нюанси в лікуванні. Так що занадто жорстке зимове взуття сьогодні вже не в тренді. Так, воно повинно бути добре зафіксованим на нозі, задник повинен мати достатню жорсткість, але ось подоба гіпсу на стопі потрібна у досить рідкісних випадках. Правило 4Rest-Orto - не заважати стопі розвиватися, але при цьому врахувати критерії, які допоможуть направити розвиток стопи у правильному напрямку. Адже надзвичайно тверде і жорстке взуття не тільки не сприяє, але навіть заважає м'язам працювати і розвиватися.

Добра фіксація повинна бути забезпечена надійними застібками, або липучками, або шнурками - в залежності від моделей. Черевик не повинен бовтатися на нозі і повинен фіксуватися на двох або трьох рівнях залежно від висоти моделі. Це важливо, оскільки потрібно підігнати модель під повноту ноги, підйом, ширину щиколотки, товщину гомілки і так далі.

Всі черевики 4Rest-Orto мають супінатор поздовжнього і поперечного склепінь стопи. Це важлива деталь для профілактики і лікування таких деформацій, як плоскостопість, плоско-вальгусна постановка стоп. Якщо дитині показано носіння ортопедичного взуття, навіть на прогулянці процес виправлення буде безперервним. А за рахунок того, що наше взуття зручна, дитина навіть не здогадається, що він лікується, поки грає у сніжки або катається на льодянці :)

Весела зима в зимових черевиках 4Rest-Orto Фото 3

Дуже важливий індекс зносостійкості. Чим він вищий, тим більше впевненості, що ваша взуття витримає цілий сезон, а то і два. Обов'язково повинні бути присутніми деталі, які посилюють конструкцію моделі, однак без шкоди якості з точки зору ортопедії. Взимку ж як воно? Ідеш, штовхати носком черевика невелику брилу льоду. А для цього конструкція повинна бути неодмінно міцною, надійною, адже невідомо, скільки таких подорожніх міні-айсбергів трапиться на шляху за всю зиму :)

Словом, нелегка ця справа - купити зимове взуття дитині. Та ще й правильне: якісне, корисне, що працює на результат.

Запрошуємо вас до нашого інтернет-магазину! Даєш у сніжну зиму тепле і зручне ортопедичне взуття!

Весела зима в зимових черевиках 4Rest-Orto Фото 4

Весела зима в зимових черевиках 4Rest-OrtoВесела зима в зимових черевиках 4Rest-Orto

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Що таке гіперпронація стопи?
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни1342

  Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

  Читати всі статті

  Хіти продаж