Як правильно вибрати взуття

15 березня

Як правильно вибрати взуття Фото 1

«Як правильно вибрати якісне взуття» - саме цим питанням все частіше та частіше стали задаватися покупці при виборі обновки. Як правило, взуття є важливим елементом стилю кожної людини. Добре, коли взуття дійсно виглядає красиво й дорого. Але не менш важливим є її зручність та якість. Дана стаття допоможе Вам зробити правильний вибір при покупці обновки. Спочатку необхідно визначитися, яка саме взуття Вам потрібне: для повсякденного носіння, спеціальне або лікувально-профілактичне (ортопедичне). Варто визначитися також з матеріалом: натуральна (шкіра, нубук, замша і т.д.), або зі штучних матеріалів... Ясна річ, що вибір взуття з натуральної шкіри є кращим у порівнянні зі штучними аналогами тому що шкіра в ньому «дихає», а ваші ноги не так утомлюються та потіють.

Отже, на що слід обертати свою увагу при виборі взуття?

1. Розповсюджена помилка. Найпоширеніша помилка - зупиняти свій вибір винятково на розкрученому, брендовому взутті. Як відомо, чим популярніша та відоміша якась торгівельна марка - тим частіше її будуть підробляти. А якість таких "пустишок" залишає бажати кращого. Намагайтеся купувати взуття у  фірмових магазинах, в яких є всі відповідні сертифікати (наприклад, наш магазин Олві має всі необхідні документи та сертифікати на продукцію). Покупка «брендового» взуття на стихійних ринках, швидше за все, обернеться для Вас провалом

2. Шкіра. Традиційно, що кращим матеріалом для верху взуття вважається натуральна шкіра. Якщо Ви  зупинили свій вибір на покупці шкіряного взуття, то тут Вам слід виділити кілька моментів. На практиці відрізнити натуральну шкіру від шкірозамінника середньостатистичному покупцеві дуже важко. Саме у таких випадках, коли Ви сумніваєтеся «а чи шкіряне це взуття?», необхідно шукати саму суть тобто зріз: матерчато-клейончаста основа — вірна ознака що взуття не з натуральної шкіри. Ще один момент - взуття з тонкої шкіри. Знайте, що таке взуття не розраховане для повсякденного носіння та швидко втрачає первісну форму й зовнішній вигляд.

3. Прошита або клеєна? На сьогоднішній день, більшість магазинів, ринків просто завалене взуттям на проклейці. Пройшли ті часи, коли можна було без проблем вибрати якісне прошите взуття, яке служило покупцям роками. Але на сьогоднішній день слід визнати, що й проклеєне взуття (сандалії, туфлі) може бути міцним та якісним. При виборі такого взуття дуже важливо звертати увагу на стики основи й підошви. При детальному огляді досить просто виявити неякісне взуття.

4. Внутрішня обробка взуття. Дуже важливий момент при виборі собі або дитині нової пари - дослідження "нутрощів" взуття. Задник та устілка повинні бути виконані зі шкіри або ворсового натурального матеріалу. На задниках і устілках не повинно бути складок. А от синтетичні поролонові сіточки (зазвичай на спортивному взутті або черевиках) - не кращий варіант, тому що є не довговічним і не практичним матеріалом.

5. Розмір. Є дві найбільш поширені та часто фатальні помилки при виборі розміру взуття

Перша помилка - покупка дитині взуття "на виріст" на кілька розмірів більше. Так, можна купувати взуття з невеликим зазором для росту. Але покупка занадто великого взуття чревата розвитком деформацій стоп. Так само у випадку лишком великого розміру взуття збільшується небезпека зачепитися за перешкоду занадто довгою підошвою/носком взуття.

Друга помилка - покупка жінками взуття невідповідного розміру, звичайно менше. Причин може бути багато: "дуже гарна модель, але був розмір тільки менше", "ну і нехай розмір менше, зате як недорого коштує", або "я його тільки на вихід буду одягати, потерплю. Нічого, що менше". Носіння взуття невідповідного розміру приводить до деформацій стоп, порушенню постави та іншим неприємностям.

Такі основні рекомендації з вибору взуття. Якщо Ви будете слідувати їм та приділяти кожному моменту належної уваги, то Ваш вибір буде правильним.

Вдалих покупок!

Як правильно вибрати взуттяЯк правильно вибрати взуття