Переваги наших ортопедичних подушок

15 березня

Краща комбінація ціна-якість

Переваги наших ортопедичних подушок Фото 1

ТОВ «ТД ОЛВІ» є прямим постачальником власної продукції, що забезпечує якість товарів і контроль над  роздрібними цінами, відсутність  додаткових посередників перед попаданням подушок у пункти продажу або прямо до споживача.

 

Українське виробництво

Купуючи наші подушки ви піклуєтеся про власне здоров'я та здоров'я близьких.

Крім того ви підтримуєте вітчизняного виробника, піклуючись також і про економіку нашої країни. Наші ортопедичні подушки виробляються в Україні з вітчизняних матеріалів руками українських громадян.

 

Доступна ціна

Для того, щоб зробити ціни на ортопедичні подушки доступними під час виробництва ми заощаджуємо на всьому, крім якості матеріалів:

 

• Перевезення

Подушки – великий за обсягом товар. Ми можемо собі дозволити заощадити на дорогому перевезенні й митах, адже у відмінності від китайських, турецьких, російських, європейських ортопедичних подушок нам не потрібно наш товар везти через кордон.

 

 • Реклама

Ми не витрачаємо величезних грошей на брендинг і рекламу. Ми знаємо, що гарний продукт при гарній ціні продає сам себе. А відмінна якість подушок і ортопедичного взуття наших брендів говорить саме за себе.

 

 • Пакування:

Кольорова картонна упаковка навіть при масовому виробництві – дороге задоволення, яке покаже себе на кінцевій ціні товару. Ми знайшли гарний і економічний вихід.

 

 

Увесь асортимент ортопедичних подушок ви можете побачити тут.

Переваги наших ортопедичних подушокПереваги наших ортопедичних подушок