Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Переваги наших ортопедичних подушок

Переглядів: 13386

Переваги наших ортопедичних подушок Фото 1

Краща комбінація ціна-якість

Переваги наших ортопедичних подушок Фото 2

ТОВ «ТД ОЛВІ» є прямим постачальником власної продукції, що забезпечує якість товарів і контроль над  роздрібними цінами, відсутність  додаткових посередників перед попаданням подушок у пункти продажу або прямо до споживача.

Українське виробництво

Купуючи наші подушки ви піклуєтеся про власне здоров'я та здоров'я близьких.

Крім того ви підтримуєте вітчизняного виробника, піклуючись також і про економіку нашої країни. Наші ортопедичні подушки виробляються в Україні з вітчизняних матеріалів руками українських громадян.

Доступна ціна

Для того, щоб зробити ціни на ортопедичні подушки доступними під час виробництва ми заощаджуємо на всьому, крім якості матеріалів:

Перевезення

Подушки – великий за обсягом товар. Ми можемо собі дозволити заощадити на дорогому перевезенні й митах, адже у відмінності від китайських, турецьких, російських, європейських ортопедичних подушок нам не потрібно наш товар везти через кордон.

Реклама

Ми не витрачаємо величезних грошей на брендинг і рекламу. Ми знаємо, що гарний продукт при гарній ціні продає сам себе. А відмінна якість подушок і дитячого ортопедичного взуття наших брендів говорить саме за себе.

Пакування

Кольорова картонна упаковка навіть при масовому виробництві – дороге задоволення, яке покаже себе на кінцевій ціні товару. Ми знайшли гарний і економічний вихід.

Увесь асортимент ортопедичних подушок ви можете побачити тут.

Переваги наших ортопедичних подушокПереваги наших ортопедичних подушок
  • Юлия

    Добрый день! Подскажите пожалуйста подушку для ребенка 4 лет?

    Відповісти

* — Поля, обов'язкові для заповнення

Корисно знати

Що таке гіперпронація стопи?
Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни1199

Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

Читати всі статті

Хіти продаж