Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Зручний робот-помічник для вибору подушки

Переглядів: 2127

Отже, ми дуже жваво представили собі щирі муки середньостатистичного споживача, який терпіти не може шопінг, і вирішили не обмежуватися пасивним очікуванням пришестя жаданих технологій майбутнього. А вирішили влаштувати прорив-портал в технічний прогрес в окремо взятому інтернет-магазині. Правильно подумали - звичайно, в своєму :)

Ми вбудували в код нашого сайту цифровий інтелект і помістили в інтерфейс велику круглу кнопку, за допомогою якої інтелект буде спілкуватися з покупцем, щоб максимально полегшити процес підбору. Штука в тому, що самому покупцеві вибирати подушку не доведеться - за нього буде думати наш симпатичний робот. Тільки знай собі давай правильні відповіді та натискай на чарівну кнопку - дивишся: і вибір буде зовсім не таким болісним.

Зручний робот-помічник для вибору подушки Фото 1

Кнопку дуже легко виявити на будь-якій сторінці розділу Ортопедичні подушки в нижньому правому куті. Вона виглядає як невелике блакитне коло. Давайте її протестуємо.

Зручний робот-помічник для вибору подушки Фото 2

Отже, натискаємо кнопку. У діалог включається наш доброзичливий робот, він запитує про призначення подушки, яку ви хочете купити. Вибираємо, наприклад, варіант відповіді «Для сну та відпочинку». «Скільки вам років?» - цікавиться робот. Відповідаємо без зайвого кокетства ☺

Далі робот конкретизує: «Які ви подушки любите?» Варіанти відповіді: «М'які», «Помірно м'які», «Помірно жорсткі», «Жорсткі», «Не знаю». Вибираємо, скажімо, другий варіант. «Переважно в якому положенні Ви спите?» - задає своє наступне запитання робот і знову ж дає підказки: «На боці», «На животі», «На спині», «Завжди по-різному», «Не знаю». Відповідаємо, що найзручніше спати на боці. Робот у відповідь вибухає осмисленою тирадою: «У мене є розуміння, які подушки Вам підійдуть, і я вже готовий їх порекомендувати. Але щоб упевнитися в виборі, було б чудово поміряти відстань від основи шиї до плеча. Будете міряти, чи не маєте такої можливості? » Відповідь вибираємо з двох запропонованих: « Буду міряти - дуже хочу зручну подушку! » або « Немає можливості ». Залежно від замірів робот пропонує варіанти. З виміром вибір буде вужчим, а якщо відмовитися через відсутність можливості, то пропозиція буде ширше: подушки різної конструкції і наповнення, з різновисокими валиками і т.д.

Зручний робот-помічник для вибору подушки Фото 3

Спробуємо опустити конкретику і на всі питання - крім віку, зрозуміло :) - відповідати «Не знаю». І все одно робот знайде, що вам запропонувати, - в результаті запиту ви виявите аж чотири подушки, що розрізняються висотою валиків, яку до того ж можна регулювати, а також характером наповнювача.

Тобто навіть для дуже не певних ми підберемо ту саму універсальну подушку, яка стане зручною найвищою мірою.

Зручний робот-помічник для вибору подушки Фото 4

Зручний робот-помічник для вибору подушки Фото 5

Найдовший процес підбору ортопедичних подушок саме для сну і відпочинку. Подушки з інших категорій з'являються у видачі вже після відповіді на перше запитання.

... Для тих, хто не настільки вагається у виборі, щоб сліпо довірити його штучному інтелекту, ми полегшили завдання, звівши процес у три групи параметрів.

1. Подушки для кого:

2. Місце використання:

3. Призначення подушок:

Зручний робот-помічник для вибору подушки Фото 6

Зручний робот-помічник для вибору подушки Фото 7

Ви натискаєте на відповідні кнопки з визначальними словами, що відбивають суть і риси вашої майбутньої подушки, і система пропонує вам варіанти, з яких слід вибрати позицію, найбільш відповідну вашим очікуванням.

Але з кнопкою, що управляє інтелектом, куди цікавіше. І точніше. Хоча кольорові сни вбудовані в будь-яку нашу подушку, незалежно від того, як ви її виберете.

Чи вірите?

Зручний робот-помічник для вибору подушкиЗручний робот-помічник для вибору подушки

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Що таке гіперпронація стопи?
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни1199

  Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

  Читати всі статті

  Хіти продаж