Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту

Переглядів: 3476

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) - найпоширеніше гастроентерологічне захворювання з тенденцією до зростання.

Блага цивілізації разом з очевидними перевагами несуть і деякий негативний вплив на розвиток людини. Неправильний спосіб життя, фаст-фуд, стреси, куріння, зайва вага разом з іншими факторами сприяють розвитку ГЕРХ.

Ми ніяк не можемо вплинути на спосіб життя сучасної людини, але можемо допомогти боротися з наслідками:) В асортименті OLVI є три варіанти подушок Клиноподібних від рефлюксу.

Висока подушка при рефлюксі

Почалося все з подушки 2540, заввишки 30 см.

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту Фото 1

Але хоча подушка досить швидко стала популярною, вона підходила далеко не всім. Високий кут і не дуже довга поверхня (64 см), на яку спирався користувач подушки, робила тривале лежання на спині не надто комфортним.

Високу подушку зручно використовувати під спину під час перегляду телевізора чи читання та під ноги.

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту Фото 2

Але завдання наше було в тому, щоб нашим клієнтам було комфортно під час сну та відпочинку при рефлюксі. Словом, нам потрібно було знайти рішення для тих, кому наша перша подушка не була зручною.

Зручна подушка при рефлюксі: довша і нижча

Прислухавшись до прохання гастроентеролога, що звернувся до нас, і відгуків клієнтів, ми запустили виробництво подушки від рефлюксу 2540S висотою 15 см з меншим кутом нахилу і довшим "спальним місцем" (72,5 см).

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту Фото 3

На ній справді виявилося набагато комфортніше лежати, але всі проблеми, для яких купували подушку, вона не вирішувала. Комусь була потрібна велика висота, а хтось не був упевнений яка саме висота була потрібна саме для нього.

Регульована подушка при рефлюксі

І наступною нашою розробкою став безкомпромісний варіант для найбільшого комфорту – Клин від рефлюксу із двох частин J2540D. Купуючи цю подушку, клієнт насправді отримує три подушки різної висоти.

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту Фото 4

На початку можна пробувати лягати на обидві частини виробу із загальною висотою 30 см та довжиною «спального місця» 75 см, спостерігати за відчуттями та симптомами.

Якщо настало полегшення симптомів захворювання або кут виявився занадто високим, можна використовувати одну частину подушки, висотою 18 см.

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту Фото 5

На завершальному етапі лікування або якщо так комфортно і дозволяють симптоми можна спробувати спати на частини подушки висотою 12 см.

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту Фото 6

Використовуючи обидві частини виробу, можна збільшити довжину подушки, трохи змістивши її верхню частину. Ця функція може знадобитися при високому зростанні або іншій причині, через яку ви захочете подовжити подушку. При цьому внизу має бути частина виробу заввишки 12 см, а зверху – 18 см.

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту Фото 7

Але й тут ми зупинилися. Щоб підвищити якість життя наших клієнтів, після різних випробувань ми розробили додаткову подушку під голову з ефектом пам'яті.

Суть у тому, що завдяки виступам з боків голова не завалюється під час сну на спині. Висота оптимальна при такому положенні тіла, а матеріал з ефектом пам'яті приємно набуває форми голови.

До чого тут економіка та перемога

 Завдяки зверненням клієнтів, а також активній позиції співробітників підприємства, наші покупці мають можливість вибрати зручну для них клиноподібну подушку при рефлюксі. Зараз кожен із перелічених вище товарів знаходить своїх покупців. Наші подушки продаються не лише в Україні, а й у Чехії, Польщі, Німеччині, Австрії. Нехай це маленький кейс на прикладі нішевого товару та невеликого підприємства, але цікаво спостерігати, як працює ринкова економіка, яка народжує попит, а потім і пропозицію, і як результат – користь для суспільства та економіки. Навіть під час війни.

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфортуПодушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту
 • Ольга

  Добрый день!
  Интересует стоимость подушки при заболевании рефлюкса?

  Відповісти
 • Svetlana Olvi (sd)

  Добрый день. В статье есть ссылки на каждую модель из подушек при рефлюксе, где Вы сможете не только увидеть цену , но и более детально ознакомиться с каждой подушкой, Цены указаны по состоянию на 20.02.2023 г
  j2540 -1865 грн
  j2540S - 1546 грн
  j2540D- 2615 грн
  j2540SW - 1911 грн

  Відповісти
 • Марія

  Доброго дня. Чи підійде така подушка для дитини? І який оптимальний рівень нахилу буде краще? дитині 10р. Є поставлений діагноз і рекомендації лікаря

  Відповісти
 • Svetlana Olvi (sd)

  Доброго дня. Мені здається, що може підійти подушка 2540S висотою 15 см. Але раджу показати її лікарю. Якщо подушка не підійде, можливий обмін або повернення

  Відповісти

* — Поля, обов'язкові для заповнення

Корисно знати

Що таке гіперпронація стопи?
Що таке гіперпронація стопи?11999
Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни2076

Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

Читати всі статті