Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Ортопедичні устілки 4Rest-Orto - правильний розвиток дитячих стоп

Переглядів: 1700

Здоров'я організму починається зі здорових ніг. Саме їм належить все життя нести на собі тягар зростаючого тіла - неабияке навантаження, що неминуче зростає з кожним роком. Та тільки ті, що правильно сформувалися, сильні ноги зможуть бездоганно справлятися зі своїм основним завданням - вчитися перших кроків, щодня ходити, перестрибувати через струмочки, бігати, обганяючи вітер. Ось чому ортопедичні устілки 4Rest-Orto, основне призначення яких - профілактика і лікування патологічних змін стоп, - досконале рішення для того щоб запобігти плоскостопості, клишоногості, варусній або вальгусній (плоско-вальгусній) деформації.

Тим часом, не варто чекати моменту коли ортопедичні устілки займуть належне місце в комплексі заходів з лікування вже надбаної або невчасно виявленої патології. Повірте, лікувати ту саму плоскостопість - процес далеко не п'яти днів. Та власне, факт-аксіому про те, що будь-яку хворобу простіше попередити - тобто вжити профілактичних заходів, - ніж згодом залишитися з нею наодинці, - ще ніхто не спростував.

Ортопедичні устілки 4Rest-Orto - правильний розвиток дитячих стоп Фото 1

Ортопедичні устілки 4Rest-Orto за рахунок надійної роботи поздовжньо-поперечного супінатора сприяють правильному формуванню арки стопи. Зазвичай, чим раніше ви почнете профілактику, тим нижче фактор ризику виникнення патології і вище можливість забезпечити стопам здорового розвитку.

Що можуть дитячі ортопедичні устілки

 • Зміцнити поздовжній і поперечний звід стопи, сформувати арку в середині внутрішньої її частини - основну функцію тут виконує супінатор, підтримуючи стопу в потрібному місці, забезпечуючи її правильний розвиток.
 • Сприяти профілактиці плоскостопості, варусної, плоско-вальгусної та інших патологій за рахунок правильної підтримки склепінь стопи і, відповідно, правильного розподілу навантаження на суглоби.
 • Нормалізувати кровообіг в стопах, активно впливаючи на їх поверхню.

Для чого ви купуєте ортопедичні устілки?

 • Якщо хочете попередити патологічні деформації стоп, які краще не впускати у своє життя, ніж довго і болісно виганяти з неї.
 • Щоб вилікувати вже явні відхилення правильного формування стоп.
 • Щоб розвантажити суглоби стопи і всього опорно-рухового апарату - так нога менше буде втомлюватися, якщо довго перебувати в русі (що, власне, і властиво практично всім дітям).

Дитячі ортопедичні устілки, поміщені в черевики або туфлі, значно знижують ризик виникнення небажаних патологічних змін стоп. Якщо ж патологію вже діагностовано, устілки 4Rest-Orto неодмінно стануть одним із засобів щодо її усунення.

При виробництві устілок ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, що гарантують ергономічну пам'ять форми, а також анатомічну відповідність здоровій дитячій стопі, з усіма потрібними виїмками та вигинами. Верхній шар дитячих ортопедичних устілок 4Rest-Orto виготовлений з натуральної шкіри, відділ супінатора - з ПВХ.

Незважаючи на високоякісну сировину, ми встановили досить бюджетну ціну на наш виріб, зробивши його доступним для всіх зацікавлених у здоровому розвитку ніжок своїх нащадків. Таким чином, новинка від 4Rest-Orto об'єднала в собі складно-сполучені елементи - матеріали першокласної якості і ціна, що не б'є по кишені, при цьому як лікувальні, так і профілактичні властивості повністю збережені.

Вельми-широка розмірна сітка включає аж 25 позицій - з 21 по 45 розмір, таким чином ортопедичні устілки 4Rest-Orto в рівній мірі і дитячі, і дорослі, втім, з огляду на те, як сьогодні діти швидко ростуть, ніхто не дивується підлітку в кросівках 43 розміру :)

Будь ласка, між рішенням купити дитячі ортопедичні устілки і власне покупкою проконсультуйтеся в ортопеда. Спеціаліст надасть поради щодо товщини устілки та також, вкаже, чи слід звернути увагу на якийсь конкретний відділ стопи.

Ортопедичні устілки 4Rest-Orto - правильний розвиток дитячих стопОртопедичні устілки 4Rest-Orto - правильний розвиток дитячих стоп

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту
  Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту1944

  Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) - найпоширеніше гастроентерологічне захворювання з тенденцією до зростання.

  Що таке гіперпронація стопи?
  Читати всі статті

  Хіти продаж