Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Нд 9.00-19.00


Ортопедична подушка з планети Земля

Просмотров: 3458

Ортопедична подушка з планети Земля Фото 1

Уявіть: наснилося вам, ніби ви - космічний мандрівник і якимось незвичайним чином потрапили на планету, як дві краплі води схожу на нашу. Там такі ж люди, дерева, небо, кішки і горобці, будинки і квіти. Але ви точно знаєте, що це не Земля. Вас радо зустріли, обігріли, нагодували, спати поклали. Постіль зручна, їжа смачна, ковдра тепла. А де, мовляв, подушка, - питаєте ви. "Що це - подушка?" - дивуються інопланетяни, які розповіли про свою планету все і вислухали вас - і нічим ви один одного не здивували. А тут - подушка... Виявилося, її взагалі як такої на цій планеті не існує. Ось вона - відмінність!

- Ортопедична подушка, - розповідаєте ви, - це дуже зручна штука. Її суть в тому, щоб зберігати фізіологічне положення шиї і хребта навіть уві сні, незалежно від того, спите ви на боці, на животі або на спині. Щоб уві сні тіло отримало повноцінний відпочинок, йому повинно бути зручно. І справа не тільки у матраці та самому ліжку. Від правильного вибору подушки залежить якість вашого сну.

- Тобто, ця по-душ-ка - інопланетяни повільно тягнуть склади незнайомого слова - потрібна для того, щоб спати? Або її можна використовувати ще якось по-іншому?

- Є подушки для сну, є для сидіння, подушки під ноги; є дитячі подушки і подушки для дорослих, є подушки для майбутніх мам, подушки для годування немовлят. У свою чергу подушки для сну бувають не тільки під голову, а й під спину, а також для ніг.

- А як правильно вибрати подушку? Як ви визначаєте, з якою моделлю конкретно вам буде зручно?

- Потрібно враховувати будову тіла, пози, яким ви надаєте перевагу під час сну, брати до уваги жорсткість матраца і найбільш за все довіряти власному тілу. Наприклад, якщо ви любите спати на боці і у вас широкі плечі - в цьому випадку підійде ортопедична подушка з високим валиком: голова, піднесена за рахунок ширини плечей, не опускатиметься нижче свого анатомічного положення. Таким чином, шия залишиться на своєму природному рівні щодо хребта.

Якщо вам зручніше спати на спині або животі - подушка повинна бути тоншою - знову ж для того, щоб голова не перебувала занадто високо по відношенню до площини тулуба, до осі хребта.

Якщо ліжко має м'який матрац, подушка так само повинна бути більш тонкою - адже під вагою тіла матрац просідає і, щоб утримати голову в фізіологічному положенні, потрібна не така велика висота валику подушки. Відповідно, для більш жорсткого матраца потрібна вища подушка.

Ортопедична подушка з планети Земля Фото 2

- А як влаштована подушка? Що у неї всередині?

- За наповненням подушки бувають різні. Це може бути пух, або бавовна, синтепон або холофайбер. Так влаштовані звичайні подушки. Однак мені - точніше, моїй шиї, - більше подобаються ортопедичні подушки, які на разі сприяють правильному положенню хребта в області шийного відділу і, внаслідок чого, сприятливому сну. Якщо під час сну тобі зручно - менше перевертаєшся: коли нічого не тисне, коли знаходишся в зручній позі, то і крутитися нема чого, і відмінно висипаєшся. Я вам привезу подушки з Землі, так всіх нюансів і не розповісти.

... Короткими уривчастими фазами спите ви на незнайомій планеті Безподушці - так ви назвали її про себе. Вам незручно, ниє шия і спина, і здається, ніби справжній сон так і не настане. Черговий раз ви намагаєтеся відвоювати у ночі хоч одну годину затишного сну, але у якийсь момент розумієте, що все марно. Тоді ви різким ривком сідаєте у ліжку - і виявляєте, що спите у себе вдома, на своїй планеті. Що ви зовсім не космічний мандрівник. А ваша улюблена ортопедична подушка лежить в півтора метрах від вас. Виявляється, коли ви красномовно втовкмачували нетямущим інопланетянам про необхідність сну саме з подушкою, ви розгонистим жестом зіштовхнули її з ліжка - і так і промучились півночі без подушки :)

***

Ортопедична подушка з ефектом памя'ті, яку можна купити в нашому інтернет-магазині https://olvi.ua/ua/, заповнена матеріалом особливої структури, яка володіє пам'яттю форми. Цей матеріал так і називається - memory Foam, по wiki - "модифікований пінополіуретан низької пружності". Уявляєте: його винайшли для космонавтів, щоб знизити навантаження, в рамках космічної програми NASA.

Пориста структура матеріалу - це безліч часток з відкритою формою. Під тиском на матеріал і під впливом тепла людського тіла - коли ви лягаєте на подушку - частки стискаються, і подушка приймає ту єдину вірну форму, яка утримує голову в правильному положенні. В результаті шия не напружена, розслаблені м'язи відпочивають, кровообіг не порушено.

Якщо припинити тиск на подушку - піднятися з неї, матеріал буде зберігати контури вашої голови і шиї, які він запам'ятав, а через кілька секунд повернеться в первинний стан. Це можна спостерігати візуально - поверхня подушки повільно підіймається і приймає колишню форму.

Ортопедична подушка з планети ЗемляОртопедична подушка з планети Земля

Корисно знати

 Як визначити розмір взуття
Як визначити розмір взуття24555

Для того, щоб ортопедичне взуття виконувало свої функції, дуже важливо правильно підібрати розмір, відповідний до розміру стопи.

Як не можна обирати ортопедичне взуття!
Як не можна обирати ортопедичне взуття!2135

На просторах інтернету, ви можете прочитати безліч статей з порадами, як усе ж правильно обирати ортопедичне взуття...

Читати всі статті