Ортопедична подушка від Діда Мороза!

Обов'язково прочитайте до кінця :) Тому що ми сховали в тексті один пікантний анекдот ;)

Ви вірите в Діда Мороза? Адже він - частина новорічної казки, в яку так хочеться вірити :) Напевно ви самі раз в рік буваєте цим Дідом Морозом, щоб подарувати близьким людям щось бажане, який-небудь такий подарунок, прийнявши котрий, людина побачить вашу турботу і любов. Адже справжня любов - це перш за все щира турбота. Причому не тільки у свята, а й кожен день.

Прекрасний варіант для такого дбайливого подарунка - ортопедична подушка. Причому, з огляду на колосальну різноманітність асортименту, проявити свою турботу можна до будь-якій людині, яка вам дійсно дорога.

Ортопедичні подушки для майбутніх і дійсних мам

Майбутні мами - вони взагалі мега чутливі в силу свого цікавого положення. Крім того, жінці фізично важко виношувати дитя, особливо на останніх місяцях вагітності. Така подушка буде справжнім порятунком для майбутньої мами, тому що дуже полегшить її стан. Адже конструкція подушки розроблена таким чином, що зменшує тиск плоду на хребет, усуває больові відчуття в області попереку під час сидіння. Сон в позі на боці, яка рекомендується всім майбутнім мамам, з такою подушкою буде комфортним.

А після, коли малюк з'явиться на світ, подушка перетвориться в зручний гаджет для годування, тому що буде підтримувати дитину під час годування на рівні грудей, що знижує м'язову напругу рук, шиї, плечей.

                                                                            Ортопедична подушка від Діда Мороза! Фото 1

Ортопедичні подушки для немовлят

Новонароджений малюк такий зворушливий і беззахисний. Він здається крихкими; до нього страшно доторкнутися без панічного страху нашкодити. Хочеться, щоб з ним усе було правильно, щоб він був безумовно здоровим і ріс на радість татові з мамою. Так, малюк не зможе оцінити, наскільки потрібний подарунок ви зробите, але це обов'язково оцінить його мама. Тому, якщо хочете справити враження на маму, подаруйте дитині мініатюрну ортопедичну подушку :)

І це ж не просто аксесуар! Така подушка застосовується для правильного розвитку шийного відділу хребта у новонароджених, з урахуванням анатомо-фізіологічних особливостей життя з одного місяця і до одного року. Ортопеди і педіатри стверджують, що на такій подушці дитина міцніше спить, адже цьому сприяє правильне положення голови уві сні, що полегшує дихання і вільний кровообіг  до головного мозку. Також ортопедичні подушки використовуються для профілактики і лікування кривошиї.

                                                                                          Ортопедична подушка від Діда Мороза! Фото 2

Подушка-обмежувач для новонароджених

Це теж дивовижна модель, яка допомагає мамі укласти малюка в конкретній позі і м'якими валиками перешкоджає зміні цієї пози. Наприклад, саме так працює профілактика кривошиї - коли дитина по черзі спить то на одному, то на іншому боці. Така подушка просто необхідна дитині в перші місяці життя.

                                                                                      Ортопедична подушка від Діда Мороза! Фото 3

Дитячі ортопедичні подушки

Крім моделей для крихіток, які перебувають в ніжному віці до одного року, на нашому сайті представлені моделі для дітей старшого віку. Вибір поширюється видами наповнювача, варіантами розмірів і умовами використання.

                                                                                        Ортопедична подушка від Діда Мороза! Фото 4

Ортопедичні подушки для подорожей

Такий подарунок буде в тему для людини, яка часто вибирається у подорожі - самостійно або з сім'єю.

До речі, широкий ряд дитячих подушок для сну включає в себе і модель для подорожей - ця ортопедична подушка вкладається до автокрісла і сприяє правильному положенню голови та шиї під час сну в незручному сидячому положенні під час тривалих переїздів.

У моделі для дорослих конструкція простіша, але вона абсолютно не поступається ефективністю.

І не варто переживати через те, що, ймовірно, такий аксесуар у приймаючого подарунок вже є. Практикою перевірено: ортопедичних подушок, які створюють комфорт, багато не буває!

                                                                                       Ортопедична подушка від Діда Мороза! Фото 5

Ортопедичні подушки для сидіння

У цій категорії представлені моделі подушок під сідниці і під спину. Обидві конструкції успішно використовуються людьми, які обтяжені сидячою роботою, істотно покращуючи самопочуття під час довгого робочого дня. Правильна постава, розвантаження м'язів поперекового відділу хребта і ще багато чого корисного отримує людина від подушки для сидіння. Якщо по-простому - це реальна швидка допомога для спини.

                                                               Ортопедична подушка від Діда Мороза! Фото 6Ортопедична подушка від Діда Мороза! Фото 7

Ортопедичні подушки для сну

Вибір просто величезний. Спочатку можна і розгубитися, але ж ми навчили вас вибирати подушку за допомогою нашого дивного робота :) Будь-яка з наших подушок гарантує міцний комфортний сон - у частині фізіологічного положення голови і шиї, а також розвантаження в шийному відділі спини.

                                                                                           Ортопедична подушка від Діда Мороза! Фото 8

Ортопедичні подушки для особливих випадків

Тут ми зібрали самі різноманітні моделі. Тут і обмежувач для фіксації стегон у період реабілітації після хірургічного втручання. І ректальні подушки для сидіння, щоб знизити навантаження (які часто використовуються також після травм і в період реабілітації після операцій). І невеликі валики під ноги і шию.

***

Кожна з представлених на нашому сайті моделей спрямована на досягнення максимального комфорту, зняття навантаження з хребта у певних його відділах, розвантаження м'язів і зв'язкового апарату, поліпшення кровообігу. Асортимент широкий, і ви обов'язково оберете подушку конкретно для свого випадку.

***

Купити ортопедичну подушку у подарунок - означає показати, як сильно ви любите людину, наскільки вам важливо її здоров'я, самопочуття і присутність комфорту в її повсякденному житті. Так, це не модний одяг, не аксесуари і коштовності. Цей подарунок ви робите не для того, щоб потішити естетичне почуття прекрасного. Не для того, щоб показати, як багато грошей ви готові витратити, хоча досвідчені люди в курсі, що якісна ортопедична подушка – це не дешевий продукт. Своїм подарунком ви висловлюєте реальну турботу у чистому вигляді. Щоб показати, що вам зовсім не все одно. Адже сама справжня турбота завжди більш приземлена; вона прозаїчніше блискучої мішури. Це як в анекдоті про справжню любов: дійсно люблячий чоловік - це той, хто у відповідь на грайливе: «Милий ... А я зараз без білизни ...» скаже: «Одягнися негайно, не те замерзнеш і застудишся!»

... Найбільшу радість людина відчуває, якщо вгадала з подарунком. Тоді вона упевнена в тому, що є реальним, дійсним і дуже успішним Дідом Морозом :) Пропонуємо свою посильну допомогу в цій безцінній місії. Повірте, ортопедична подушка від Діда Мороза - це дійсно справжнє диво!

Ортопедична подушка від Діда Мороза!Ортопедична подушка від Діда Мороза!