Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Особистий галечний пляж біля вашого ліжка

Переглядів: 1815

Чи знаєте Ви, як чудово босоніж пройтися по морській гальці, акомпануючи шурхотливим ритмом неспішних кроків танцю ранкових променів, що ледь прокинулися? Ранковий прибій, що пестить пальці ніг легкими прохолодними дотиками, знімає втому і наповнює чарами свіжості та бадьорості, яка залишиться з Вами на весь день...

Гуляючи по морських камінчиках, Ви насправді лікуєте плоскостопість, якщо вона вже є, або попереджаєте її таким ось профілактичним масажем. Адже масаж стоп корисний і відмінно працює не тільки при плоскостопості, але й при інших деформаціях - варусному викривленні і клишоногості, плоско-вальгусній постановці стоп. У лікуванні артрозів і артритів, варикозного розширення вен масаж також обов'язково включений в схему боротьби з хворобою. Активуючи точки на стопах, ми включаємо в дію весь організм, саме тому такий масаж чудово розслаблює і знімає напругу з усього тіла. Проте реалії життя диктують свої правила. Дитину вони відправляють з ранку не до моря, а в дитячий садок або школу, дорослих висмикують з райдужних мрій і переміщують на роботу, немилосердно відбираючи ефемерні думки про ранковий пляж реальним використанням знарядь виробництва, від олівця до власного мозку :)

Проте, здоров'я вимагає свого. І якщо в дитинстві ці вимоги часто носять вельми рекомендаційний характер - при відсутності явних проблем, - і їх виконання покладено на батьків, то з віком воно кричить не своїм голосом, вириваючи з ваших можливостей собі за потребою. А вже при наявності ускладнень зі здоров'ям в дитинстві - їх ігнорування повністю виключено. Отже, коли для лікування або профілактики необхідний масаж стоп, його потрібно робити - однозначно. І знаєте? - гуляти щодня по пляжу зовсім не обов'язково! Якщо у Вас не виходить організувати щоденний променад по камінчиках на березі - берег сам прийде до Вас. Звичайно, не в оригіналі, а в дуже спрощеному варіанті - але прийде.

Масажний килимок з натуральної гальки - ідеальний, найкращий масаж для ніг для всіх без обмежень - дітей і дорослих. Рекомендований до застосування при профілактиці:

 • Плоскостопості, клишоногості, вальгусній та ін. деформацій;
 • Варикозного розширення вен, артрозу і артриту;
 • Відчуття хронічної втоми і важкості в ногах.

Якщо перераховані проблеми вже є, масажний килимок зіграє не останню роль в лікуванні, граючи, немов на клавішах фортепіано, на нервових закінченнях стоп, знімаючи напругу в ногах, хребті, покращуючи м'язовий тонус, підвищуючи еластичність м'язів, активно впливаючи на кровообіг. При ортопедичних проблемах у дітей масаж штучною галькою зміцнює поздовжне і поперечне склепіння стопи, сприяє правильному формуванню склепінь.

Килимок є конструкцією з чотирьох/шести модулів, кожен - розміром 25 х 25 см. Складіть цей простий пазл - і у вашому розпорядженні виявиться особистий кам’янистий берег. Він ляже біля ваших ніг у будь-якому зручному місці, щоразу, Ви самі оберете, в якому місці будинку гуляти пляжем :) Камінці на килимку штучні, зроблені з гігієнічного гіпоалергенного ПВХ. Використовувати масажний килимок слід в залежності від рекомендацій лікаря і вашої власної фантазії. Дорослим, які ступають на килимок усвідомлено, з явною метою полегшити свій стан, рекомендується гімнастика з певним набором вправ. Ось деякі з них:

 • Крокуйте по килимку, спираючись з чергуванням на внутрішню або зовнішню сторону стопи;
 • Плавно перекочуйтеся з п'яти навшпиньки і навпаки, чергуйте ходіння на носочках і п'ятах;
 • Переступати, роблячи маленькі кроки на напівзігнутих ногах, спираючись на всю стопу;
 • Стійте почергово на правій та лівій нозі по 10 секунд, намагаючись утримувати рівновагу;
 • Пострибайте на обох ногах або з однієї на іншу і т.д.

Власне, дітям при лікуванні деформації стоп рекомендовані ті ж самі вправи, але, оскільки дітям нудно виконувати щось просто за інструкцією, масаж для них повинен обов'язково супроводжуватися ігровими моментами. Наприклад, можна розташувати на килимку мініатюрну чарівну країну, де мешканці різних міст пересуваються на свій манер: в місті А вони ходять на п'ятах, в місті В - на носочках, сусіди з півдня - стрибають на одній ніжці, а північні мешканці вигинають стопу на зовнішній край. Комбінуйте запропоновані вправи і застосовуйте уяву, створюючи власний комплекс для тренування стоп.

Особистий галечний пляж біля вашого ліжкаОсобистий галечний пляж біля вашого ліжка

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Що таке гіперпронація стопи?
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни1353

  Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

  Читати всі статті

  Хіти продаж