Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Ортопедична подушка: м'яка, немов хмаринка

Переглядів: 1514

Ортопедична подушка: м'яка, немов хмаринка Фото 1

Уявіть: проводите ви ніч поза домом, скажімо, у готелі, або у друзів, або у поїзді ... Начебто і постіль не жорстка, і білизна свіжа, і колеса стукають, тільки ось вранці прокинулися, а такого відчуття, що добре виспалися, немає. Напевно з вами таке траплялося, і не раз.

Причина тривіальна: вам було недостатньо комфортно уві сні. Досить часто каталізатором відчуття дискомфорту є незручна подушка. Причому, не її наявність або відсутність, жодною мірою. Ви можете покласти в узголів'я хоч три подушки, однак, якщо форма жодної з них не підходить конкретно для вас - вашої спини, шиї, плечей – то й мучитися вам всю ніч у нескінченній «подушково - наперстковій» лотереї, кожні чверть години змінюючи одну на іншу. І ні під однією з них так і не знайдете веселки кольорового рятівного сну ...

Тому крутишся, намагаючись заснути, лаєш безневинну подушку, і у напівдрімоті мрієш: ось якби ж купити подушку було зовсім просто, уникнувши муки вибору і читання відгуків в інтернеті. (А то так зазвичай начитаєшся, вибереш - а на ній і не спиться зовсім.)

Ортопедична подушка: м'яка, немов хмаринка Фото 2

Щоб полегшити це непосильне завдання, ми приготували сьогодні огляд чи не найкращої ортопедичної подушки. Досконало у ній все, починаючи з назви: Ортопедична подушка для дорослих з ефектом пам'яті супер м'яка XL Хмаринка.

Основна фішка тут - наповнювач. Це memory foam - модифікований пінополіуретан низької пружності, та з ефектом пам'яті. Спочатку його використання не планувалося для таких приземлених завдань, оскільки винаходом матеріалу опікувалася космічна програма NASA. За рахунок пористої структури він повинен був сприяти зниженню навантажень у космонавтів при польотах в космос. Лише потім memory foam поширився і в побутову сферу, перенісши фантастичні відчуття невагомості на мега зручні ортопедичні матраци та подушки.

Ортопедична подушка: м'яка, немов хмаринка Фото 3

Ячійки, що становлять структуру матеріалу, характеризуються відкритою формою, що дозволяє їм стискатися під впливом ваги і тепла і розтискатися при завершенні цього впливу. З боку це виглядає так: ви лягаєте на подушку, матеріал просідає, формуючи простір, ідеально повторює контури саме вашої голови. Якщо на подушку ляже інша людина, контури будуть інші. Тобто матеріал підлаштовується, обтікає форму голови і шиї, приймаючи на себе навантаження. Коли ви підніметеся, поверхня не відразу повернеться в первинний стан; матеріал ще кілька секунд буде зберігати контури, які він запам'ятав, а потім повільно відновить колишні обриси.

Розмір ортопедичної подушки Хмаринка - XL, в перекладі на метричну систему 58 х 40 х 10,5 мм. Наволочка виконана з найніжнішого матеріалу, що складається на 50% з поліестеру, на 35% - з віскози і на 15% - з еластану. Напевно, саме такі на дотик хмари, якби були б вони матеріальні ...

Два симетричних валки висотою 10,5 мм забезпечують оптимальну підтримку голови та шиї в фізіологічно правильному положенні, розвантажуючи м'язи і хребці шийного відділу, а також плечовий пояс. В результаті, під час сну відбувається комфортне відновлення організму.

Ортопедична подушка: м'яка, немов хмаринка Фото 4

Крім того, така подушка є відмінним засобом профілактики остеохондрозу шийного відділу хребта, сприяє реабілітації після травм шийного відділу, бере участь в правильному формуванні та розвитку хребта.

У рекомендаціях по догляду за виробом допускається прання наволочки у делікатному режимі з великою кількістю води при температурі 40 ° С (без віджимання!). Для наповнювача допустиме лише сухе чищення.

Зроблено в Україні.

Ортопедична подушка: м'яка, немов хмаринкаОртопедична подушка: м'яка, немов хмаринка

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Що таке гіперпронація стопи?
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни1063

  Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

  Як вибрати ортопедичну подушку
  Як вибрати ортопедичну подушку1522

  Як правильно вибрати зручну ортопедичну подушку для сну?

  Читати всі статті

  Хіти продаж