Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки!

  • Навіщо - стрибай? Куди?
  • Що за хвороба така, що можна просто стрибати? Так не буває!
  • Дивно, що не «танцюй» - може, так швидше можна вилікуватися!

Перепрошую, але не потрібно сарказму. На всі ці питання є адекватні відповіді, і найголовніше, - оптимістичні. При цьому, такого оптимізму в них достатньо не тільки для того, щоб задовольнити цікавість, а й щоб дійсно - вилікуватися.

Від чого лікують ортопедичні килимки?

Як зрозуміло з назви, килимки призначені для тих, хто має в анамнезі ті чи інші ортопедичні патології. Звичайно, ефект від використання буде більший, якщо патологія щойно виявлена. Так, фахівці фіксують відмінні результати при лікуванні деформацій стоп у дітей, таких як плоскостопість, або клишоногість, або вальгусна/варусна постава стоп.

Вочевидь, що лише масажами викривлення стоп не вилікувати - доводиться долучати і особливе взуття, причому, для постійного носіння, і спеціальний комплекс вправ для ніг. Але, якщо ортопедичні черевики килимком замінити ніяк неможливо, то лікувальну гімнастику і масаж можливо легко поєднати.

Звичайно, це щоденна праця. Деформацію, яка згодом загрожує такими страшними діагнозами, як артроз, варикоз, викривлення хребта і навіть порушення роботи внутрішніх органів внаслідок патології стоп, доведеться лікувати тривалий час. Але з килимками Ортек це можна робити весело і без примусу.

Спеціальна гімнастика прямо у вас вдома

Як показує практика, ортопедичні килимки для дітей купити не проблема. Проблема - умовити дітей займатися на цих килимках, і не раз від разу, а постійно, день у день. Адже дитина - це вам не який-небудь свідомий дорослий, який розуміє, що треба - значить треба, і довго та впевнено, дотримуючись інструкції, крокує, підстрибує і перекочується з п'яти на носок.

Ми знаємо, що дітей треба зацікавити для того, щоб вони самі захотіли виконувати ті чи інші необхідні дії. Саме тому батькам потрібно проявити фантазію - і чималу! - в процесі лікування і залучення дитини до лікувально-профілактичної гімнастики.Існує такий термін - "казкотерапія". Ми перенесемо його в нашу ситуацію і придумаємо для дитини казку, де герой, в ролі якого виступає сама дитина, буде здійснювати тіж самі підстрибування, кроки і перекочування, проте вже з елементами гри і навіть чарівництва.

Масаж стоп і дорослим, і дітям

Масаж стоп - дуже важлива складова в процесі лікування будь-якої їх деформації.

Між іншим, це не тільки ортопедичний, але ще й масажний килимок. Як відомо, на стопах розташована безліч нервових закінчень, масажуючи які, можна найліпшим чином впливати не тільки на наявні процеси, такіяк виправлення плоскостопості або перманентну втому в ногах. Зважте на інше! Заняття на масажному килимку можуть підвищити тонус м'язів, заспокоїти нервову систему, нормалізувати систему травлення, кровообігу і навіть поліпшити мозкову активність. Крім того, профілактичні вправи допоможуть запобігти можливому виникненню плоскостопості або інших викривлень.

Запитання на кшталт: як купити? або як вибрати правильний килимок для дітей і дорослих? - з вашого боку цілком зрозумілі. Рекомендуємо звернути увагу на наступні нюанси:

  • рельєф килимка повторює розкидану по піску гальку. "камінці" повинні бути похилими, округлими, без гострих виступів, щоб не поранити шкіру ноги;
  • будьте готові до того, що килимок спочатку не сподобається вашим ногам, і вони будуть посилати в мозок сигнал про дискомфорт. однак згадайте, як виглядають люди, які вперше переходять босоніж вкритий гладкими камінчиками пляж: їх страждальницькі обличчя абсолютно точно нагадують про тортури електричним струмом. важливо перебороти ці перші кроки - потім ніжки звикнуть до масажу і вимагатимуть його ще і ще.
  • матеріал, з якого виконано виріб, повинен бути досить твердим, але при цьому амортизувати кроки;
  • цей матеріал повинен легко митися, відносно швидко сохнути і не деформуватися від вологи;
  • і останнє. переглядаючи пропозиції магазинів, не кидайтеся на низькі ціни: перш за все переконайтеся, що перед вами дійсно якісний килимок з гіпоалергенного і гігієнічного матеріалу, адже здоров'я не коштує дешево.

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 1

Масажний килимок Ортек: міні-огляд

Масажний килимок Ортек складається з шести модулів, які приєднуються один до одного за принципом пазлів. Розмір кожного фрагмента - 25 Х 25 см. Їх рельєф ідентичний: якщо скласти квадрати один на інший, так, щоб опуклості збіглися, вийде конструкція, яка не розпадається і чітко лягає в коробку.

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 2

До речі, про коробку. Вона виконана не в стриманій манері, а розфарбована кольоровими відбитками дитячих стоп, а по центру кришки два таких відбитки вирізані, немов босий маленький чоловічок постояв трохи, а потім кудись пішов, залишивши нам свої крихітні відбитки :)

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 3

На коробці покупець прочитає повну інформацію про призначення виробу і навіть знайде перелік вправ.

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 4

Цей товар сподобається дитині, починаючи з самої упаковки. Кумедна і різнобарвна коробка розкриється, відкривши для огляду шість кольорових фрагментів. Зразок для тестування включає три синіх модулі, і по одному - червоного, зеленого і жовтого кольорів. Кольори яскраві, поєднання контрастні.

Складаємо елементи, послідовно поєднуючи краї. Вони з'єднуються з невеликим зусиллям; щоб виступи увійшли в свої пази, потрібно трохи натискати на них, для міцного з’єднання. Однак, навряд чи, цей факт можна віднести до недоліків, оскільки слабкість з'єднання під час гімнастики збільшує ризик травми, в разі роз’єднання килимка "по шву". Тому, в цьому випадку це скоріше перевага, ніж недолік.

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 5

Рельєфні опуклості впевнено тримають вагу, не продавлюються і злегка пружинять під ногами, як галька, що лежить в піску або на подушці з більш дрібних камінчиків. Ось як виглядають модулі з лицьової і зворотної сторони.

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 6

Матеріал не слизький, злегка шорсткий - це забезпечує відмінне зчеплення поверхні зі шкірою ніг.

Якщо скласти довгу доріжку - її довжина складе півтора метра, - і, закривши очі, повільно прогулюватись туди-сюди у власній кімнаті, то можна почути шум прибою і навіть відчути запах моря з нотками йоду і солі. А якщо потім відкрити очі, то можна здивуватися: як це стіни не зникли і чому я не на пляжі?

Звичайно, цієї властивості немає в переліку якостей килимка :) Просто так розігралася уява під час тест-драйву.

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 7

Опуклості на модулях своєю фактурою і справді схожі на морську гальку. Іншими словами, разом з килимком ви купуєте в особисте користування півтора метра галькового пляжу :)

Шість елементів, що йдуть у комплекті, можна складати, як душа забажає. В довгу доріжку або прямокутний килимок. Сьогодні - з'єднати куточки в шаховому порядку і стрибати в "класики", а завтра - перескакувати з купини на купину, долаючи казкове болото. А післязавтра - влаштувати цілий квест і пройти кожен метр свого домашнього королівства, перекладаючи квадрати з місця на місце. Дитяча уява заводиться з півоберта - аби був привід. У нашому випадку - це різнокольорові квадратики з камінчиками на основі ПВХ :)

P.S. Недоліків в ході тест-драйву не виявлено. Нехай звучить самовпевнено, але це факт.

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 8

Важливо! Використання масажного килимка Ортек протипоказано людям з синдромом діабетичної стопи, а також при наявності на шкірі стоп відкритих ран або запальних процесів.

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки! Фото 9

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки!Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки!