Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Для кого корисні ортопедичні масажні килимки: несподіване застосування

Переглядів: 1524

Ортопедичні масажні килимки - відомий та популярний товар. В Україні наша компанія виробляє та продає їх уже понад 5 років. Вже доведено, що вони допомагають при плоскостопості, вальгусній та варусній деформації стопи; килимки масажують, тренують та зміцнюють стопи. Лікарі – ортопеди та хірурги – частіше призначають їх дітям. І саме для дітей у нашому суспільстві батьки готові витрачати зусилля та кошти.

Здавалося, ми зрозуміли, хто основний покупець та користувач масажних килимків Ortek. До недавнього часу.

Масажні килимки від 1 до 101 року

З виходом на ринок ЄС ми довідалися про нові сфери застосування нашого продукту. Нещодавно килимки-пазли на сайті ortek.at закупив Центр допомоги людям похилого віку у Німеччині.

Ця організація обладнала цілу доріжку з нерівними поверхнями для масажу та тренування стоп. І з німецькою педантичністю, акуратно і гармонійно ці 32 елементи вбудовані у єдину конструкцію. Щиро бажаємо, щоб ортопедичні килимки Ortek принесли користь і хороші емоції мешканцям будинку для людей похилого віку в Ейбельштадті.

 Для кого корисні ортопедичні масажні килимки: несподіване застосування Фото 1


На думку німецьких фахівців: "килимки потрібні для активації рефлекторних зон стопи при ходьбі або бігу по доріжці з пазлів, різні за структурою та твердістю виступи на модулях килимка викликають приплив крові та з різною інтенсивністю впливають на нервові закінчення та зони стопи".

 Для кого корисні ортопедичні масажні килимки: несподіване застосування Фото 2

Щиро віримо, що наше суспільство поступово досягає рівня свідомості та добробуту, коли літні чоловіки та жінки також можуть дозволити собі витрачати ресурси та час на оздоровлення.

Ви не повірите! Масажні килимки для реабілітації тварин.

На той же сайт ortek.at періодично надходили замовлення з Німеччини та Австрії, де адресою доставки вказувалися реабілітаційні центри тварин. Виявилося, що це не випадкові клієнти. Німецькі фізіотерапевти використовують масажні килимки для реабілітації та тренування тварин, найчастіше – собак. Купують їх і власники тварин. Доріжки з пазлів розміщують вдома або на вулиці. Нам нічого не залишалося як створити спеціальну категорію Strukturmatten für Hunde для нової аудиторії :)

 Для кого корисні ортопедичні масажні килимки: несподіване застосування Фото 3

Ліричний відступ

Кейс із тваринами - це кумедний випадок незвичайного застосування звичного для нас товару. З вищеописаних випадків використання килимків можна зробити послідовний  висновок: чим більш добробут суспільства, тим більше воно готове піклуватися про оточення. Звідси - турбота про екологію та чистоту у під'їзді, ставлення до загальнолюдських цінностей та увагу до потреб окремої людини.

Для нас масажні килимки – один зі способів принести користь кожному клієнту, а також – радість презентувати продукт нашого виробництва українським та іноземним покупцям.

Як працюють ортопедичні пазли?

Стопа людини перед усім призначена для ходіння по нерівних поверхнях: траві, піску, камінню. Якщо ми не даємо стопі адекватного належного навантаження, ми отримуємо слабкі м'язи та зв'язки в основі свого організму. Тому так корисно ходити босоніж галькою, лісовими галявинами, морським узбережжям і масажними килимками, коли природні рельєфи недоступні.

Ми абсолютно впевнені, що піклуватися про себе та своє здоров'я потрібно у будь-якому віці. Не варто нехтувати зарядкою, корисними вправами та рекомендаціями лікарів-фахівців, а також якісними товарами для підтримання гарного самопочуття та бадьорого настрою.

Для кого корисні ортопедичні масажні килимки: несподіване застосуванняДля кого корисні ортопедичні масажні килимки: несподіване застосування

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту
  Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту1865

  Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) - найпоширеніше гастроентерологічне захворювання з тенденцією до зростання.

  Що таке гіперпронація стопи?
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни1698

  Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

  Читати всі статті

  Хіти продаж