Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Як вибрати ортопедичну подушку для дитини?

Переглядів: 5051

Як вибрати ортопедичну подушку для дитини? Фото 1

Якби зовсім маленькі діти могли говорити, хто знає, які б фантастичні описи отримали їх сновидіння! Однак малюки свої солодкі сни тримають у секреті і не можуть розповісти про те, що переживають і які сновиди бачать, поки ми захоплюємося, як втішно вони посміхаються, зворушливо підставляючи під пухкенькі щічки ніжні крихітні кулачки. Так само, як не може жоден з них пояснити, чи вдалося його дбайливим татові і мамі вибрати правильну ортопедичну подушку. Чи зручно на ній спиться. І взагалі, якою повинна бути дитяча подушка від року, або від трьох, або з народження ...

Сьогодні ми постараємося вам розповісти, як купити дитячу ортопедичну подушку і не помилитися.

Навіть незважаючи на те, що з нашого боку було зроблено крок для полегшення вибору, консультанти інтернет-магазину Olvi продовжують стикатися з невпевненістю покупців, перш ніж вони визначаться, яку саме дитячу подушку слід купити в їх конкретному випадку.

Давайте згадаємо, як працює наш диво-робот, незамінний помічник з підбору подушок.

Мета - придбати ортопедичну подушку для дитини віком 1 рік.

Натискаємо на магічну рожеву кнопку і вступаємо в діалог з роботом :)

 • Яке призначення у подушки?
 • Для сну та відпочинку.
 • Скільки вам років?
 • 1.
 • З якою метою буде використовуватися подушка?

Тут є з чого вибрати. Можливі версії відповідей:

 1. для комфортного сну
 2. для лікування кривошиї
 3. для профілактики кривошиї
 4. для годування грудьми
 5. не знаю
 6. інше.

Як вибрати ортопедичну подушку для дитини? Фото 2

Обираємо перший варіант, і робот пропонує до вибору 16 видів різних подушок, серед яких є також подушки для годування ( адже ж під час годування малюк спить, так що все правильно). А оскільки з півтора десятка обрати потрібну подушку набагато легше, ніж з 50-ти, то й наші консультанти підкажуть, яка саме з відібраних подушок - ваша.

Кожне уточнення відсіває непотрібні позиції, наближаючи покупця на крок ближче до потрібного вибору. І навпаки, кожна нечітка відповідь ( «не знаю», «інші», «інше») ускладнює вибір, змушуючи робота робити вибірку ширше.

Якщо ви точно знаєте, що вам потрібно, можна проігнорувати нашого чарівного робота-помічника і спробувати вибрати ортопедичну подушку самостійно. Для цього зліва у меню вибираємо в категорії Ортопедичні подушки розділ подушки дитячі ортопедичні. Запит видає повний асортимент дитячих ортопедичних подушок, представлених в інтернет-магазині.

Тут є ортопедична подушка для немовлят, показана до використання вже в перший місяць життя малюка. Це, мабуть, найніжніші і зворушливі вироби в цьому розділі.

Є подушки-клини, що перешкоджають відрижці - саме завдяки їх особливій формі, коли голова дитини знаходиться на рівні вище тулуба. Крім того, клини зі слухняного поліуретану сприяють правильному формуванню хребта. Такі подушки можна використовувати як в ліжечку, так і в колясці, для зручності ми пропонуємо варіанти ширини подушок - 40 або 60 см.

Є подушки для новонароджених, рекомендованих при кривошиї - вони мають характерну форму метелика. Що цікаво, лікарі радять використовувати такі подушки як при лікуванні кривошиї, так і в якості профілактичного заходу виникнення аномалії.

Є подушки-обмежувачі, призначені не для голови, а для того, щоб фіксувати піддатливе тіло новонародженого в певній позі на боці - два спеціальних валика, з'єднаних застібкою-липучкою, утримують дитину в потрібному положенні. Як відомо, зміна положення під час кожного сну також сприяє профілактиці кривошиї.

Як вибрати ортопедичну подушку для дитини? Фото 3

Старші діти мають у своєму розпорядженні ширший вибір. З віку двох років вже передбачається уточнення в питаннях. Наприклад, робот поцікавиться, який ступінь жорсткості воліє дитина або в якій позі їй подобається спати.

З дитиною навіть можна пограти в нашого віртуального робота, вона сама може натискати кнопку і говорити вам, як саме відповідати на питання.

В асортименті представлені також ортопедичні подушки, складені з двох валиків, - для зручного сну на боці, різного ступеня жорсткості. Ці вироби призначені для старших діток, від 3-х років. Однак окремі позиції, за рахунок зовсім невеликої висоти меншого валика - всього 5 см! - дозволяють застосовувати ці подушки для сну вже з 1-2 років.

Взагалі, звичайно, чим старша дитина, тим простіше підібрати для неї подушку. Усвідомлена мова дає можливість зрозуміти, чи зручно дитині, наскільки вона відчуває комфорт або, навпаки, дискомфорт, м'яко їй або жорстко, чи не болить голова, або шийка, або спинка. І вже виходячи з відповідей вибирати потрібний варіант.

Залежно від типу подушки, у виробах використовуються різні види наповнювача - холофайбер, пінополіуретан (це як раз той чарівний матеріал memory foam, що володіє ефектом пам'яті форми), гречка. Деякі вироби представлені з комбінованим наповнювачем - для того, щоб можна було варіювати ступінь жорсткості.

Як верхній шар матеріалу використовується бавовна, або велюрова тканина, або жакардове полотно.

Всі матеріали гіпоалергенні і представляють клас високої якості.

У ніжному віці, коли скелет сформований, але ще такий слабкий, дуже важливо зробити правильний вибір. Зрештою, саме від того, на який подушці буде спати ваш малюк, залежить його повноцінний відпочинок і відновлення під час сну, можливо, від правильної подушки буде залежати в майбутньому його постава або те, чи будуть турбувати його головні болі.

Якщо все ще вагаєтеся, і не знаєте, яка саме ортопедична подушка підійде у вашому випадку, ви завжди можете звернутися до наших консультантів - і вони обов'язково допоможуть підібрати саме ваш варіант.

Солодких снів маленьким принцам і казковим феям!

Як вибрати ортопедичну подушку для дитини?Як вибрати ортопедичну подушку для дитини?

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Що таке гіперпронація стопи?
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни1199

  Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

  Читати всі статті

  Хіти продаж