Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Як визначити розмір взуття

Переглядів: 73550

 Як визначити розмір взуття Фото 1

Лайфхак: як виміряти довжину стопи

Всім відомо, що взуття - як дитяче, так і доросле - вибирають за розміром. Однак розмір - це дуже суб'єктивне поняття, оскільки немає єдиної, однакової для всього взуття, розмірної сітки. Тобто сама система ідентифікації розміру є: всі ми знаємо, що існує конкретна таблиця розміру ноги, знайомі з метричними позначеннями - 19, 20, 21 ... а потім 41, 42, 43 і так далі.

Ось тільки черевики або туфлі аналогічного розміру, але різних брендів за розміром один з одним часто не збігаються, і якщо ви поставите їх підошва до підошви, або якщо витягнете устілки і прикладете їх одну до одної, то не аби як здивуєтеся.

Крім того, одні виробники ділять свою розмірну сітку на "половинки", тобто пропонують, скажімо, розміри 25,5 або 37,5, хтось не пропонує, а хтось взагалі здвоює розміри, пропонуючи 33-34 або 29- 30.

Розмір ноги по сантиметрах?

Коли стало зрозуміло, що розмірна сітка кожного виробника відрізняється - десь на пару міліметрів, а де - на цілий розмір або навіть на два, ми прийшли до дуже простого рішення. Як визначити розмір взуття? Та дуже просто! Самий тривіальний спосіб - виміряти стопу і орієнтуватися на її довжину.

Ми підготували цю інструкцію, тому що цей процес викликає чимало запитань у покупців.

Отже, як дізнатися розмір ноги, якщо взуття бренду вам ще не знайоме, і ви сумніваєтеся у вірності розмірної сітки?

Для цього ми детально розповімо і покажемо в деталях, як правильно виміряти стопу.

Що потрібно для вимірювання стопи?

 • аркуш паперу,
 • ручка або олівець,
 • лінійка
 • і власне дитина;)

Якщо ви думаєте, що зараз будете ретельно обводити олівцем стопу, то ви помиляєтеся. Ми будемо робити зовсім не так.

Як виміряти стопу купуючи взуття через інтернет? Інструкція

 1. Покладіть аркуш паперу на рівну тверду поверхню - підлогу, стіл - і попросіть дитину (ну або дорослого) встати на лист, щоб середня лінія стопи була паралельна аркушу.

 Як визначити розмір взуття Фото 2

 Як визначити розмір взуття Фото 3

Цей момент дуже важливий: дитина повинна босоніж стояти на аркуші, причому стояти впевнено, розподіливши вагу тіла на обидві ноги одночасно. Якщо ви вирішите зняти мірки зі стопи, коли дитина сидить або лежить, а нога знаходиться на вазі, залиште цю ідею: вона марна, тоді вимірювання будуть неточними, та й взагалі цей спосіб схожий на покупку нових кросівок або чобіт на око.

 Як визначити розмір взуття Фото 4

 Як визначити розмір взуття Фото 5

 1. Потім прикладіть лінійку до найдовшого пальця і перевірте, щоб вона стояла перпендикулярно аркушу і не заходила за палець.

 Як визначити розмір взуття Фото 6

 1. Ручкою на аркуші прокреслите лінію, перпендикулярну довжині аркуша. Слідкуйте, щоб пишуче вістря впритул прилягало до лінійки.

 Як визначити розмір взуття Фото 7

 1. Визначте середину між першим і другим пальцями і зробіть позначку в цій точці.

 Як визначити розмір взуття Фото 8

 1. Потім прикладіть лінійку до п'яти і проведіть ще одну лінію, паралельну першій. Відзначте штрихом середину п'яти.

 Як визначити розмір взуття Фото 9

 1. Аналогічним чином виміряйте іншу стопу. Вступні ті ж: дитина босоніж стоїть на рівній твердій поверхні і спирається на стопу вагою свого тіла.
 2. Тепер у вас готові обидва показники. Візьміть лінійку і визначте відстань між точками.

Важливо! Так, всі ми займалися в школі і вивчали метричну шкалу. Однак, щоб не виникло непорозуміння, через яке народився цей незабутній мем - "Добрі люди, підкажіть за такою лінійкою звідки починати міряти? З початку лінійки, з нуля або з одиниці?" - давайте акцентуємо на цьому моменті увагу. Запам'ятайте: вимір слід проводити тільки і виключно від нуля! Запам'ятали? В кінці статті ми розповімо вам смішну історію з життя, і тоді вже точно цей момент міцно засяде у вас в пам'яті;)

 1. Порівняйте довжину обох ліній. Якщо у вас вийшли різні показники, тобто якщо довжина правої і лівої стоп розрізняються, то орієнтуйтеся за більшим з них.

 Як визначити розмір взуття Фото 10

На цьому урок "Як правильно виміряти розмір ноги" майже закінчений. Залишився лише один нюанс: при виборі взуття слід врахувати запас, який може бути від 5 до 10 мм, в залежності від сезонності взуття - на дитячі зимові ортопедичні черевики запас буде більше, на дитячі ортопедичні босоніжки може бути достатньо і 5 мм.

 Як визначити розмір взуття Фото 11

Як дізнатися розмір взуття?

Тепер ми вміємо визначати розмір по устілці і орієнтуємося більше по лінійці, ніж за умовними позначеннями. Хоча, власне, ці самі позначення були придумані саме для нашої зручності.

Пристосувавшись, ми навчилися співвідносити довжину стопи з таблицею розміру взуття. Через різницю відповідності розмірів і сантиметрів у різних виробників в нашому побуті з'явилися слова типу "маломірні" та "більшомірні", а при покупці взуття в інтернет-магазинах ми цікавимося не тільки безпосередньо розміром, скільки сантиметрами і просимо виміряти довжину устілки. Передбачаючи подібні прохання, виробники надають таблицю відповідності. Так, інтернет-магазин olvi.ua для зручності покупців створив віртуальний підбір взуття з орієнтацією як за розміром, так і по довжині стопи.

Наведемо конкретний приклад підбору розміру відповідно до довжини стоп. У дитини на зображенні довжина стопи 19,8 см. З огляду на запас 5-10мм, зрозуміло, що йому підійде взуття з довжиною устілки від 20,3 до 20,8 см. Візьмемо сандалії 06-141. Таблиця розмірів на сайті olvi.ua показує, що цій довжині стопи відповідає розмір 31 з довжиною устілки 20,5. Розмір 30 з довжиною устілки 20 см буде дитині малий або зовсім впритул. Розмір же 32 з довжиною устілки 21 см - завеликий.

 Як визначити розмір взуття Фото 12

 Як визначити розмір взуття Фото 13

А тепер - обіцяна історія;)

Один чоловік вирішив поставити паркан навколо сімейної дачної ділянки. Виміряв периметр ділянки улюбленою десятиметровою рулеткою, замовив відповідно до вимірів матеріал, а під час встановлення паркану з'ясувалося, що секцій не вистачає. Мучився, переміряв, трохи не збожеволів. А потім виявилося, що теща ненавмисно зіпсувала рулетку, акуратно один метр вирізала і рулетку зшила. А коханому зятю нічого не розповіла, щоб не засмучувати;)

 Як визначити розмір взуття Як визначити розмір взуття
 • Галина

  Добрий день! Чи є у Вас черевички на дівчинку 27-27,5 р. не теплі. Дякую

  Відповісти
 • Юлия

  Добрый день! Можно ли у вас заказать 2-е пары обуви для мальчика модели кроссовок 03-501 или 03-502 размерами 33, 34 или 35?
  Заранее спасибо.

  Відповісти
  • Виталий Головатюк (Olvi)

   Добрый день, Юлия. Можете заказать ортопедические кроссовки. Позвоните по одному из номеров телефонов которые указаны на сайте или закажите обратный звонок.

 • Леся Рукшинська

  Доброго дня!
  Минулого року замовляла у вас сандалі мод. 03-231. Дуже ними задоволена.

  Відповісти
  • Виктория Olvi (vs)

   Дякуємо, Леся! Дуже раді, що сандалики підійшли, носіть з радістю

 • Людмила Донецкая

  моему внуку нужна антиварусная обувь семья живёт в Брянске, Россия. оказываете ли Вы отправку в другие государства и могу ли я, живя в Нью Йорке, оплатить покупку и доставку и как?
  заранее благодарна,
  Людмила

  Відповісти
  • Виктория Olvi (vs)

   Добрый день, Людмила. Да, мы можем сделать отправку в другую страну, при условии 100% предоплаты. Вы можете оплатить на карту. Более подробную информацию отправим Вам на почту

 • Анна

  Добрий день. Сьогодні замовила у вас устілки ортопедичні з медиофоаму 31 см. довжиною. Раніше , ще в 2014 році, я купляла такі устілки, якими дуже задоволена. Син мій і досі їх вкладає у взуття, виймає з одного взуття та вставляв в інше. Вигляд мають гарний, не зношений, при тому, що він без них не взуває взуття. Я дуже задоволена устілками, а також їх ціною і якістю. А купляю йому нові тому, що хочу щоб він не виймав постійно з однієї пари в іншу, а то це не дуже зручно, та й ціна на сьогоднішній день гарна. Дякую Вам за за те, що дбаєте про нас, випускаючи таку гарну продукцію.
  P.S. Напишіть будь-ласка, чи є у Вас 32 розмір (довжина стопи), тому що буває беремо взуття на розмір більше. Дуже дякую!

  Відповісти
  • Виктория Olvi (vs)

   Доброго дня, Анно. Дуже Вам вдячні за такий приємний відгук! Дуже раді, що наша продукція Вам подобається та допомагає. Будемо старатися і далі вдосконалюватися, пропонувати нові товари, які також будуть для Вас корисні! :)
   P.S. А щодо розмірів - на жаль, 32 см немає, р.31 (30,5 см) максимальний для таких устілок

 • Valeria

  Skazhite pozhalujsta, skolko budet stoit' dostavka v USA?

  Відповісти
  • Виталий Головатюк (Olvi)

   Валерия, добрый день!
   Стоимость доставки можно узнать на сайте Новой почты https://novaposhta.ua/ru/office. У нас одна посылка -это одна пара обуви, весит приблизительно 1,5-2 кг.

 • Олег

  Живу на Марсе....услышал о вашей продукции высокого качества. Хочу заказать стельки...всякие прибамбасы для ног. Одно плохо..плохая связь с Землёй, почта доходит редко. Посылки сгорают в плотных слоях атмосферы. Но я не теряю надежды, скоро формируется отряд добровольцев, вот с ними и передатите ваше изделие...ваш пришелец с Марса!!!

  Відповісти
  • Татьяна OLVI (sales1)

   Здравствуйте, Олег!
   Мы очень рады, что информация о качестве нашей продукции долетела до Марса! И как только связь между нашими планетами будет установлена, мы с удовольствием осуществим для Вас межгалактическую доставку любых прибамбасов для ног!
   Команда Olvi

* — Поля, обов'язкові для заповнення

Корисно знати

Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту
Подушка від рефлюксу - нова технологія для більшого комфорту881

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) - найпоширеніше гастроентерологічне захворювання з тенденцією до зростання.

Що таке гіперпронація стопи?
Читати всі статті

Хіти продаж