Чи є користь від ортопедичного взуття? Яким має бути взуття, а яким бути не повинно?

11 лютого

Віталій Головатюк, директор ТОВ "ТД ОЛВІ"

Ортопедичне взуття повинно бути зручним. І це наша філософія.

Ми про це сміливо заявляємо тим, хто вважає, що для здорових стоп або для стоп з нескладними деформаціями потрібне взуття, яке, немов гіпс, сковує рухи. Так би мовити, апологетам архаїчного підходу. Давайте скажемо чесно: найкраще положення для стоп - босоніж. Босоніж по траві, камінню. Вдома - по масажних килимках, по диванах, по ліжках;) По шведських сходах. 

Додамо до цього активний спосіб життя, установку про те, що в русі - здоров'я, і таке інше. Якщо можливості ходити і бігати босоніж немає, - а так найчастіше і буває, - то вже ходити у взутті, в якому комфортно, але у взутті: з натуральних матеріалів, з правильним супінатором у потрібному місці, з гарною фіксацією. Адже недарма останнім часом ортопедичні кросівки запитують і купують все частіше, надаючи перевагу їм ніж іншому демісезонному взуттю. Чому так? Та тому що вони більш зручні!

Яке взуття купувати дітям при вальгус?

Основні критерії - зручність і ефективність. Як з'ясувати, що взуття зручне для дитини? Досить просто. Нехай дитина його взує, пройдеться, пострибає в ньому. Ніщо не сковує рухи? Чи не тисне, не викликає дискомфорт? У старому взутті ніжки завалюються всередину, а в новому - рівніше? Тоді не потрібно розмірковувати. Сміливо купуйте!

У дитини вальгусная постановка і вона може довше ходити у новому взутті? Рідше проситься на руки при інших рівних умовах? Чи не кривиться і не вередує, коли взуває його? Якщо так - ви зробили правильний вибір!

Виявляється, не так вже й складно обирати взуття дітям - чи не так? Все складно доти, поки не стає просто;)

Саме за такими параметрами ми і відбираємо наші моделі, саме за цими відгуками ми розуміємо, що модель вдала, ефективна, і ми можемо радити її іншим нашим клієнтам, як роздрібним, так і оптовим. 

Ще раз: ортопедичне взуття в більшості випадків повинна бути зручною.

Існують різні думки щодо ортопедичного взуття та доцільності його носіння.

Як у суспільства, так і у лідерів думок. І це нормально. І тут є кілька аспектів. 

Чи є користь від ортопедичного взуття? Яким має бути взуття, а яким бути не повинно? Фото 1

  1. Є різне ортопедичне взуття. Так само, як є різні машини, різні телефони, різна їжа, різні іграшки та багато іншого різного.
  2. Кожен по-своєму розуміє, чим самим є таке взуття на сьогоднішній день.
  3. Є виробники, лікарі, продавці, які з різним ступенем відповідальності і з різним рівнем підготовки підходять до своєї роботи. Що так само накладає певний відбиток ставлення до ортопедичного взуття лідерів думок і суспільства в цілому.

Так вже склалося, що ми живемо в епоху швидкого поширення інформації. І ефективність або її відсутність, клієнтоорієнтованність або байдуже ставлення до покупця дуже швидко стають надбанням громадськості, і, як наслідок, мірилом успішності компанії та її продукту. Той, хто не прислухається до клієнтів, не вивчає передові думки, не змінюється - залишається на узбіччі. Той, хто вивчає зворотний зв'язок про свій продукт, покращує його, йде вперед - нехай через помилки і їх визнання, але вперед, - той змінюється разом з динамічним світом, а іноді і диктує ці самі зміни. 

Ми вибираємо другий варіант. І тому в слова "ортопедичне взуття" ми вкладаємо зовсім інший зміст, ніж вкладали ще 10 років тому. І зараз ми наполягаємо, що ортопедичне взуття повинно бути зручним. Взуттям, яке не заважає розвиватися стопі. З хорошою фіксацією, зручною устілкою і підошвою, продуманою колодкою, з супінатором - там, де це необхідно з фізіологічних або медичних міркувань, - і без нього, де він позитивно не потрібен (наприклад, до 2-х років високий супінатор у більшості випадків навіть протипоказаний, і є скоріше маркетинговим шиком не дуже відповідальних виробників взуття).

Чи є користь від ортопедичного взуття? Яким має бути взуття, а яким бути не повинно? Фото 2

Ми знаємо, якщо стопи завалюються всередину і при цьому болить спина та людина швидко втомлюється - чи то дитина, чи то дорослий, - то нам є що запропонувати таким покупцям. 

Нам легко працювати з нашим продуктом - ми чуємо слова подяки наших клієнтів, які і є нашим натхненням. 

У нас є чітке розуміння того, що потрібно конкретно від нас для здорового і щасливого життя клієнта і його сім'ї. І ми готові змінювати світ на краще в тій частині, де це нам підвладне.

Чи є користь від ортопедичного взуття? Яким має бути взуття, а яким бути не повинно?Чи є користь від ортопедичного взуття? Яким має бути взуття, а яким бути не повинно?