Зворотній дзвінок Ми працюємо: Пн-Сб 9.00-19.00


Думаєте що подарувати рідним на Новий Рік? Рішення є - подаруйте здоров'я!

Переглядів: 2321

Думаєте що подарувати рідним на Новий Рік? Рішення є - подаруйте здоров'я! Фото 1

Подаруйте здоров'я і турботу своїм рідним і близьким людям в щасливе сімейне свято, яке закарбується в пам'яті найтеплішими і яскравими враженнями чарівної ночі.

Зробіть приємний подарунок мамі, дружині, бабусі, тещі, доньці або подрузі - подаруйте дитячі ортопедичні тапочки, які знімають важкість у ногах, сприяю зменшенню варикозного розширення вен, зменшують навантаження на хребетний стовп, рівномірно розподіляють навантаження уздовж стопи. Це чарівна паличка для здоров'я і краси ніг близьких вам людей.

Подаруйте на Новий рік своїм близьким здоровий і комфортний сон на ортопедичної подушці.

Думаєте що подарувати рідним на Новий Рік? Рішення є - подаруйте здоров'я! Фото 2

Батько, виходячи з дому, у взутті з ортопедичними устілками, подарованими його коханою дружиною або дочкою, відчуває себе непереможним цілий день.

Думаєте що подарувати рідним на Новий Рік? Рішення є - подаруйте здоров'я! Фото 3

Дідусь, виходячи з дому, в подарованих коханою дружиною чи онукою тапочках, відчуває турботу і любов своїх близьких. Після здорового і міцного сну мама чи бабуся прокидається в гарному настрої і з думкою подяки про турботу своєї сім'ї. Саме особливі відносини з найближчими людьми роблять нас сильними духом, успішними і впливовими. Так що не втрачайте цю велику можливість.

Думаєте що подарувати рідним на Новий Рік? Рішення є - подаруйте здоров'я! Фото 4

Особливо взимку хочеться поїхати на море, відчути промені теплого сонця, пройтися по морським камінцях. Частинку морської атмосфери ви можете подарувати собі і своїм близьким з масажними килимками у вигляді морської гальки або з справжніми чорноморськими камінчиками. І, головне, забезпечити здоров'я і правильний масаж ніжок.

Думаєте що подарувати рідним на Новий Рік? Рішення є - подаруйте здоров'я! Фото 5

Пророк сказав: «Є багато цінностей і чеснот, але найбільша з них - це турбота про інших». Турбота одну людину про інше - це найвеличніший прояв людського життя.

Живіть, любіть, даруєте тепло, радість, усмішки і турботу один одному.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою і любов'ю, команда інтернет-магазину OLVI.

Думаєте що подарувати рідним на Новий Рік? Рішення є - подаруйте здоров'я!Думаєте що подарувати рідним на Новий Рік? Рішення є - подаруйте здоров'я!

  * — Поля, обов'язкові для заповнення

  Корисно знати

  Що таке гіперпронація стопи?
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни
  Ортопедичне взуття: дискусія з найвідомішим лікарем країни1343

  Ортопедичне взуття в Україні і яким воно має бути – це вже довгий час суперечлива тема. Але якщо застосувати звичайну логіку - то все виявиться набагато простішим і зрозумілішим.

  Читати всі статті

  Хіти продаж