Універсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен день

Чи знайоме вам почуття полегшення, коли повертаючись додому, перше що робиш зачинивши за собою двері, - скидаєш з втомлених ніг взуття, котре за декілька годин перетворилося зі стильних туфельок або чобітків у жахливі кайдани? Якщо ви зараз посміхнулись із розумінням, то ця публікація однозначно для вас. Тому що настав час обирати комфорт. Виключно про це ми й думали, створюючи нове жіноче повсякденне взуття, яке буде зручним не тільки перші п'ять хвилин, а й до того моменту, коли ви, повернувшись, заміните його на домашні капці.

Зустрічайте: ортопедичне взуття для дорослих.

Універсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен день Фото 1

Тренд або здоров'я?

На жаль, нехтуючи зручністю, жінки часто обирають моделі за їх естетичними критеріями.

Власне, якщо зовсім вже бути прискіпливим, найчастіше жінки віддають перевагу на користь краси, а ніж здоров’я... Тобто на взуттєвій полиці сучасної леді переважає модне і трендове, ніж просто комфортне взуття для дорослих.

Між тим, за останні кілька років культ одягу втратив у своїй фанатичності, і саме настав момент рятувати жіночі ніжки, змучені гострими носами ботильонів, нестійкими підборами і платформами, жорсткими колодками неправильної форми. У цьому ми бачимо частину своєї місії. Крім мимовільних жертв моди, є бажання подбати і про тих, хто програв часу - в силу його стрімкого бігу, або хвороб, які безжально деформували ноги, або втраченої колись можливості якомога довше не зустрічатися з недугами (проігнорована плоскостопість, декомпенсований цукровий діабет і т.д.).

Універсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен день Фото 2

Для кого ми створили нове взуття від 4Rest-Orto?

Це жіноча лінійка, отже, новинки ми будемо пропонувати представницям прекрасної статі, тим, хто хоче подбати про свої ніжки і зробити кожен свій крок казково зручним.

Отже, для кого ж призначені наші новинки, які ви напевно вже бачили на віртуальних полицях ресурсу www.olvi.ua? Подивіться на перелік критеріїв. Якщо хоч один з них - про вас, то м'яке жіноче взуття 4Rest-Orto, безумовно, - правильний вибір.

  1. Неминуща втома ніг внаслідок придбаних деформацій або захворювань, які вже не піддаються виправленню. Захворювання у гострій або хронічній стадії, зі спрямованою дією на суглоби, які спричиняють ногам чимало гірких хвилин. Доросле взуття при артриті, доросле взуття при артрозі – запити, що досить часто зустрічаються в інтернеті. Наші моделі - безпосередня відповідь на такі запити.
  2. Наявність вальгусної деформації в області плюснефалангового суглобу великого пальця ноги (в народі цю деформацію називають "випирає кісточка", медична назва hallus valgus, вимовляється як халюс вальгус). Без комфортного взуття кожен крок для ніг з такою проблемою - і справді як в казці, тільки ось героїня цієї андерсенівської історії ступає, немов по вістрям кинджалів ... Нові моделі впевнено можна пропонувати в категорії "взуття при кісточках на ногах" - ніжні обійми шкіри в поєднанні з еластичним неопреном полегшать хворобливі відчуття.
  3. Діагноз "цукровий діабет" вимагає підвищеної уваги до ніг - як відомо, при цьому захворюванні з часом втрачається чутливість в нижніх кінцівках, і на цій стадії дуже легко пропустити проблему, що починається з крихітної ранки. Власне, зручне взуття з м'яким ложем буде просто знахідкою для жінок, що живуть з діабетом.
  4. Літні жінки, напевно, також з радістю зустрінуть новинки 4Rest-Orto. У похилому віці зручність вже точно на першому місці. Коли, в кінці дня, бажаєш занурити ноги в ємність з холодною водою і спати так всю ніч, турботливу теплоту і м'якість шкіри та піддатливого неоперену, оцінюєш з потрійною силою. Словом, купити взуття для жінок похилого віку можна також і у нас, причому вже вчора :)
  5. Зайва вага - ще одна з причин придбати туфлі й черевики з нової лінійки. Адже додаткове навантаження прискорює настання втоми, тому що ноги трудяться з подвоєною інтенсивністю. Крім того, що кожна модель мега-зручна, взуття зроблене добротно і якісно, рівень його зносостійкості ми встановлювали практичним шляхом. Перевірено: під впливом додаткових кілограмів підошва не відклеюється, шви не розходяться, нитки не рвуться.

Універсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен день Фото 3

Комфортне взуття для жінок: міні-огляд

Розглянемо одну з нових моделей. Перед нами туфлі з м'якої гладкої шкіри, комбінованої на окремих ділянках з неопреном (еластична тканина, що легко розтягується).

Висота платформи від носка до п'яткової частини становить від 2 см до 4,5 см, каблук - 2,5 см, це оптимальна висота для природного ергономічного положення стопи. Якщо б ми опустили п'яту нижче або підняли хоч трохи - вже відчувався б дискомфорт.

Внутрішня частина моделі на дотик дуже м'яка, тактильно-невідчутні об'ємні шви, які могли би спричиняти незручності або натирати.

Достатня ширина в ділянці носку здебільшого не буде здавлювати пальці, а бокові вставки з неопрену припадають якраз на зони локалізації потенційних деформацій (суглобів що випирають, кісточки, за рахунок еластичності матеріалу, отримають додаткові 3-5 мм, тому стискати гарантовано не буде).

Універсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен день Фото 4

Всередині - з'ємна рельєфна устілка, товщиною від 2-х до 10 мм, із вбудованим потовщенням в середньому відділі стопи (фізіологічним супінатором). Ближче до п'яткової області товщина устілки збільшується. Така форма устілки обумовлена тим, що тиск на п'яту сильніше, ніж на носок, отже, п'ята більш потребує амортизації. Згодом устілка кілька примнеться і набуде індивідуальної форми, немов створена виключно під вашу стопу.

За бажанням, ви можете помістити під устілку додатковий супінатор, який ми поклали в коробку з кожною моделлю. Дуже важливо зробити це під контролем фахівця - він повинен визначити точне місце вклеювання деталі.

Універсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен день Фото 5

Зручно! Дайте дві!

Плюси нового взуття для жінок перераховувати можна довго. Але ми спробували зайнятися самокритикою і знайти мінуси. Знайшли один. Словом, якщо ми трохи пограємо з дизайном і кольором, цей мінус зникне безповоротно і, можливо, 4Rest-Orto відкриє нову епоху в жіночому взутті, де перш за все переважає комфорт, де жінки перестануть ламати ноги "шпильками" і платформами, де вони не будуть підійматися на 12-сантиметрові підбори. У новому світі жінки перевзуються у наше взуття і не схочуть змінювати його на будь-що інше, навіть саме трендове. Загалом, як казала Вірочка, значить хороші чоботи, треба брати! (С)

Будемо раді зробити ваше життя зручнішим!

Універсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен деньУніверсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен день