Статті

Ортопедія + нові технології = термочеревики 4Rest-Orto
03 грудня

Магія термочеревиків в тому, що вони зберігають ноги в теплі, залишаючись при цьому легкими, тому що їх вага не обтяжена ні важкою шкірою, ні товстим стриженим хутром.

Подаруйте своїй спині подушку!
29 листопада

Насправді, щоб розібратися, важливо шукати свою правильну подушку, виходячи з потреб. Тобто, ви повинні чітко орієнтуватися в тому, які саме очікування повинна виправдати ваша покупка

Корковий дуб в ортопедичному взутті
25 жовтня

Що ви знаєте про взуття на корковій підошві, крім того, що воно виглядає стильно і вважається екологічно чистим? Чи чули ви про властивості коркового дуба?

Плоскостопість - це не завжди happy-end...
14 липня

Одній людині наснився якийсь дивний сон. У тому сні він, ще маленьким хлопчиком, бігав по смарагдових галявинах, носився по безкрайніх полях, усипаних квітами, так, як можна це робити тільки уві сні: ледь торкаючись ногами землі, з кожним кроком долаючи все більшу відстань, поки нарешті біг не перетворювався у політ...

Ортопедична подушка з планети Земля
03 травня

Уявіть: наснилося вам, ніби ви - космічний мандрівник і якимось незвичайним чином потрапили на планету, як дві краплі води схожу на нашу. Там такі ж люди, дерева, небо, кішки і горобці, будинки і квіти. Але ви точно знаєте, що це не Земля. Вас радо зустріли, обігріли, нагодували, спати поклали.

Зручне взуття для майбутніх мам
15 березня

З самого початку очікування про майбутню маму потрібно подбати, забезпечивши їй комфорт протягом усіх дев'яти місяців. З яким задоволенням і надією купується одяг і взуття для вагітних!

Підбори  - в минулому! Сьогодні  зручність понад модою.
23 лютого

Кожна жінка колись приходить до того, що взуває підбори все рідше і з задоволенням обирає зручне взуття на низькій ході. І це не обов'язково відбувається в силу віку...

Стрибай по гальці! І вилікуєш ніжки!
27 грудня

Як зрозуміло з назви, килимки призначені для тих, хто має в анамнезі ті чи інші ортопедичні патології. Звичайно, ефект від використання буде більший, якщо патологія щойно виявлена. 

Зима, плоскостопість та черевики від 4Rest-Orto
14 грудня

Перш за все, обнову потрібно купувати у реальних виробників ортопедичної шкіри. Не є таємницею, що сьогодні багато продавців, задля збільшення відсотків продажу, без усіляких докорів сумління, привласнюють ортопедичні властивості неякісним моделям взуття...

Універсальність на межі комфорту: ортопедичне взуття для дорослих на кожен день
30 серпня

Чи знайоме вам почуття полегшення, коли повертаючись додому, перше що робиш зачинивши за собою двері, - скидаєш з втомлених ніг взуття, котре за декілька годин перетворилося зі стильних туфельок або чобітків у жахливі кайдани? Якщо ви зараз посміхнулись із розумінням, то ця публікація однозначно для вас.

1 2 3 »